Připojištění motocyklů

10. 1. 2019 Kolumbie

První Cestovatelský večer roku 2019 nás zavede do Jižní Ameriky, konkrétně do její nejseverněji položené země, jejíž břehy jsou omývány jak Atlantickým, tak Tichým oceánem, tedy do Kolumbie.

Každého, kdo Kolumbii navštívil, překvapí její rozmanitá příroda, najdete zde oblasti šťavnatých deštných pralesů s vysokými vodopády, ale také vyprahlé oblasti. Země je plná památek z dob kdy byla španělskou kolonií, ale i mnohem starších, tedy z dob osídlení původními indiány. Ve druhé polovině 20. století byla Kolumbie sužována občanskou válkou, který byla ukončena teprve před pár lety, takže nyní je ten pravý čas na návštěvu této země, ceny jsou mírné, země je bezpečná a ještě zde není mnoho turistů…

Pokud máte chuť podívat se alespoň prostřednictvím fotek a vyprávění Marka Žíly do této exotické země, nebo si jen chcete zpříjemnit zimní večer, přijďte ve čtvrtek 10. 1. 2019 od 18:30 k nám do Adventure Moto, Lublaňská 49, Praha 2.

Vzhledem k omezené kapacitě cca 30 míst bychom vás rádi požádali o potvrzení účasti na mail petr@adventure-moto.cz nebo na tel 604 890 808. Na pokrytí nákladů vybíráme vstupné 150 korun.

Těšíme se na vás