Připojištění motocyklů

6. 1. 2023 Exkurze v motocyklové továrně BMW Berlín

Pro zájemce o motocykly a techniku jako takovou, pořádáme další další exkurzi do výrobního závodu. Na pátek 6. 1. 2023 jsme připravili návštěvu motocyklové továrny BMW v německém hlavním městě Berlín. Exkurzi máme domluvenu na 15:00 hod, odjíždět tedy budeme autobusem z Prahy v 9:00 a přistoupit se bude dát ještě v Ústí nad Labem, návrat očekáváme okolo 22:00 hod.

V průběhu exkurze uvidíme celý výrobní proces, projdeme továrnu v době běžného provozu a uvidíme tedy, kolik práce se musí udělat, abychom pak měli na čem jezdit. Celkově po továrně nachodíme zhruba 1,5 km a prohlídka bude trvat cca 2 hodiny. Jediné části továrny, které nám zůstanou utajeny, budou vývojová centra, ve kterých každá továrna uplatňuje ty nejvyšší stupně zabezpečení proti průmyslové špionáži. Celá prohlídka bude v němčině, ale zajistili jsem pro nás tlumočníka.

Tak jako v jiných továrnách, není ani zde možno fotit nebo natáčet, porušení tohoto pravidle by znamenalo okamžité ukončení celé exkurze. Dále je pro vstup do továrny vyžadována pevná obuv a minimální věk 14 let. Maximální počet účastník je 30 osob.

Cena exkurze je 3.000,- Kč a zahrnuje dopravu autobusem Praha – Berlín – Praha, vstup do továrny BMW, cestovní pojištění a služby tlumočníka.

Pokud máte zájem se této exkurze s námi zúčastnit, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808 nebo si přijďte k nám o exkurzi popovídat.