Připojištění motocyklů

Cestovatelský víkend 2023

Přátelé, kamarádi, cestovatelé,

aktuálně pro vás chystáme již IX. ročník Cestovatelského víkendu, ale už teď si můžete zapsat do kalendářů termín 21. – 23. dubna 2023 a přijet můžete v pátek již po 14. hodině! Již tradičně se sejdeme v rekreačním středisku Trnávka poblíž obce Želiv na Vysočině (souřadnice rekreačního střediska jsou: N 49° 31.031′, E 15° 12.485′, nebo se podívejte na mapu ZDE). Pokud jezdíte pravidelně a máte svůj oblíbený pokoj nebo chatku, můžete si ho již teď zarezervovat, maximální kapacita rekreačního střediska cca 100 lůžek.

A co vás tedy čeká? Podíváme se do málo známe africké země Siera Leone, jen tak pro zajímavost, kdo by ji dokázal správně umístit na slepé mapě? 🙂 Zavítáme i na jihoamerický kontinent, pokud vás zajímá, jak vypadají barikády v Peru, jak se spí na solné pláni nebo jak nakoupit v Bolívii benzin, nenechte si to ujít. Nahlédneme i do Ománu a dál nás bude čekat např. zajímavá přednáška o freedivingu. K tomu již tradiční sobotní orientační závod, a nebyl by to správný Cestovatelský víkend bez možnosti vyzkoušet si nějakou novou motorku. Letos jsme do programu našich zájezdů zařadili jako novinku výpravu do Himálaje na ikonických motocyklech Royal Enfield a právě tyto motorky si budete moci na Trnávce vyzkoušet!

Účastnický poplatek, ve kterém je program, možnost půjčení předváděcích motorek a ubytování s polopenzí (od páteční večeře do nedělní snídaně) je následující: ubytování v hotelu vychází na 3.100,- Kč na osobu, v okále, kde jsou dvoumístné a čtyřmístné pokoje, je to 2.500,- Kč (sociální zařízení je vždy společné pro dva pokoje) a ve dvoumístné chatce 2.000,- Kč na osobu (jedná se o malé letní nevytápěné chatky bez sociálního zařízení, které je společné pár kroků od chatek a pokud se rozhodnete pro tento typ ubytování, nezapomeňte si s sebou vzít spacák). Jelikož se jedná o chráněnou lokalitu, není zde možno stanovat.

Pro přihlášení si vyberte variantu ubytování a napište nám na adresu petr@adventure-moto.cz, rezervaci vám následně mailem potvrdíme. Případně se zastavte u nás v Adventure Moto na adrese Lublaňská 49, Praha 2 a vše domluvíme osobně.

Těšíme se na vás na Trnávce