Připojištění motocyklů

O Firmě

Firma Adventure Moto vznikla v roce 2012 s představou vytvořit centrum dálkového cestování pro všechny motorkáře, cestovatele a dobrodruhy.

Postupně jsme splnili všechny zákonné požadavky, získali souhlasné stanovisko Ministerstva pro místní rozvoj České republiky a stali se první cestovní kanceláří zaměřenou na motorkáře. Naše cestovní kancelář má uzavřenu Pojistnou smlouvu o povinném pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny. S námi si tedy nenajímáte pouze průvodce, tak jak je běžné u jiných firem, ale cestujete se skutečnou cestovní kanceláří, nemusíte se tedy starat o ubytování, pojištění, atd.

V naší nabídce vždy najdete výpravy na vašich vlastních motocyklech, vypravit se s námi můžete od Atlantiku až po Tichý oceán a od Středozemního moře po Severní ledový oceán, nově se budeme zaměřovat i na nabídku výprav v daleké cizině na půjčených motorkách. Naše nabídka pokrývá 4 ze 7 kontinentů, konkrétně Evropu, Asii, Afriku a Jižní Ameriku. Od roku 2018 se s námi můžete vydat na jakoukoli výpravu na zapůjčených motocyklech BMW R 1200 GS

 

Naší druhou specializací jsou exkurze v továrnách a muzeích, zaměřujeme se především na motocyklové továrny, ale nenecháváme stranou ani jiné zajímavé výrobní závody.

 

Nadále však zůstává, že pro nás je každý cestovatel především člověk s duší dobrodruha, ať už jezdí na motorce za statisíce nebo za pár korun. Přijďte k nám probrat své cestovatelské plány a my Vám je rádi pomůžeme zrealizovat.