Připojištění motocyklů

Cestovatelský víkend 2022

Přátelé, motorkáři a cestovatelé,

přijeďte s námi i letos odstartovat sezónu na Cestovatelský víkend. Po roční pauze se budeme moci opět sejít v plné síle a užít si již VIII. ročník našeho Cestovatelského víkendu. Jelikož sraz pořádáme vždy poslední víkend v dubnu, vychází to letos na termín 22. – 24. 4. 2022, a již tradičně se sejdeme v rekreačním středisku Trnávka poblíž obce Želiv na Vysočině (souřadnice rekreačního střediska jsou: N 49° 31.031′, E 15° 12.485′, nebo se podívejte na mapu ZDE). Pokud jezdíte pravidelně a máte svůj oblíbený pokoj nebo chatku, můžete si ho již teď zarezervovat, maximální kapacita rekreačního střediska cca 100 lůžek.

Tak jako každý rok, i letos se můžete těšit na program plný povídání o cestování, sobotní „orientační závod“ a předváděcí motorky. Ale hlavně se můžete těšit na setkání s lidmi, které jste možná rok neviděli, a které spojuje touha poznávat země více i méně vzdálené.

 

V rámci cestovatelských přednášek se opět podíváme do všech koutů světa, a to různými dopravními prostředky. Na motorkách se projedeme Jižní Amerikou, kam jsme se vydali v lednu 2020 s cílem dojet na nejjižnější bod planety, kam se dá po vlastní ose dojet, do města Ushuaia a stejný cíl máme na leden 2022, budeme tedy moci porovnat jak se cestovalo v době předcovidové a dnes. S Honzou Skalou se vypravíme pěšky a autem do severní Afriky, do země, o které toho málo kdo z nás něco ví, natož aby ji navštívil, těšme se tedy na Alžírsko. Na motorkách se podíváme také do rovníkové části Černého kontinentu, konkrétně do Rwandy, ale samozřejmě toho v rámci přednášek navštívíme mnohem víc.

Účastnický poplatek, ve kterém je program, možnost půjčení předváděcích motorek a ubytování s polopenzí (od páteční večeře do nedělní snídaně) je následující: ubytování v hotelu vychází na 2.300,- Kč na osobu, v okále, kde jsou dvoumístné a čtyřmístné pokoje, je to 2.100,- Kč (sociální zařízení je vždy společné pro dva pokoje) a ve dvoumístné chatce 1.600,- Kč na osobu (jedná se o malé letní nevytápěné chatky bez sociálního zařízení, které je společné pár kroků od chatek a pokud se rozhodnete pro tento typ ubytování, nezapomeňte si s sebou vzít spacák). Jelikož se jedná o chráněnou lokalitu, není zde možno stanovat.

Pro přihlášení si vyberte variantu ubytování a napište nám na adresu petr@adventure-moto.cz nebo zavolejte na tel. 604 890 808, rezervaci vám obratem potvrdíme. Případně se zastavte u nás v Adventure Moto na adrese Lublaňská 49 Praha 2. Jakékoli otázky nebo podrobnosti vám rádi zodpovíme na výše uvedeném mailu nebo tel. čísle.

Těšíme se na vás na Trnávce…