Připojištění motocyklů

2. 11. - 12. 11. 2024 Jižní Španělsko a Maroko s převozem motorek

Napadlo vás někdy užít si listopad na motorce? Pokud ano, tak se k nám přidejte! Připravili jsme okruh jihem Španělska a Marokem. Nejprve necháme motorky přepravit kamionem do Španělska, pak za nimi doletíme a užijeme si motorkaření v době, kdy bude u nás deštivo a sychravo.

Abychom vše stihli, budeme muset motorky předat nejpozději v pátek 25. 10. přepravci. My pak o týden později, v sobotu 2. 11. vyrazíme letadlem do Španělska, přebereme si motorky a vydáme se na vlastní cestu. Obě země jsme již mnohokrát navštívili a podle zkušeností jsme tedy připravili trasu výpravy. 

Těšit se můžete mimo jiné na pobřeží Středozemního moře a hornatou Andalusii. Jelikož už bude pokročilý podzim, a bude se poměrně brzy stmívat, přizpůsobili jsme tomu i denní nájezdy, které budou do 300 km tak, abychom byli vždy do setmění v hotelu.

Trajektem přes gibraltarskou úžinu se přepravíme do Maroka a vydáme se na jih. Projedeme si soutěsku Ziz, nemineme královské město Fés, samozřejmě zamíříme k nejvyšším dunám Erg Chebbi, které dosahují výšky až 150 metrů a zbarvují se od růžové přes zlatou až po temně rudou. 

V Maroku zavítáme i k pobřeží Atlantského oceánu, ale paku už jen přejedeme ke Středozemnímu moři a ze stejného přístavu, ze kterého jsme vstoupili do Maroka, se přeplavíme zpět do Evropy. Ve Španělsku pouze předáme motorky stejnému přepravci, sedneme na letadlo a za tři hodiny přeletíme z teplého jihošpanělského počasí do sychravé střední Evropy.

Pokud máte chuť se této výpravy zúčastnit, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. čísle +420 604 890 808, případně si přijďte k nám do Adventure Moto o výpravě popovídat.

Cena 11 denního zájezdu je 32.730 Kč, přeprava motorky do Málagy a zpět stojí 16.900,- Kč a letenka vychází podle typu a doplňkových služeb od 5.000 Kč. Všechny noci budeme spát v hotelech ve dvoulůžkových pokojích, není tedy nutné s sebou brát věci na kempování.

Těšíme se na společné kilometry