Připojištění motocyklů

12. 12. 2019 Ondra Vlk – S Vesmírem za zády

Přátelé, cestovatelé a motorkáři,

rád bych vás pozval na další Cestovatelský večer k nám do Adventure Moto. Prosincovým dílem nás provede Ondra Vlk, který se na své motorce vydal na 4 měsíce dlouhou cestu, plány měl jasné, ale jak už to bývá, plány a realita se někdy více či méně neshodnou. A pokud jste někdo sledoval Ondrovu cestu na některé ze sociálních sítí, tak víte, že v jeho případě se realita nemohla od plánů snad už více lišit.

Přijďte se podívat a poslechnout si, jak se jezdí v okolí Bajkalsko-amurské magistrály, jaké to je, když se vám v této odlehlé oblasti neopravitelně rozbije motorka, když jdete hledat ztraceného kamaráda, ale pro jistotu si s sebou vezmete lovce medvědů, ale také o tom, že i v neštěstí můžete mít štěstí.

Jak vám úplně cizí člověk zavolá a půjčí vám motorku, kterou má zaparkovanou v Kyrgyzstánu, jen stačí si pro ni doletět a pokračovat v jízdě. Jak se v odlehlých oblastech Tádžikistánu dostanete až mezi místní rodiny, které se s vámi podělí o jídlo a střechu nad hlavou.

Věřím, že Ondrova cesta vás zaujme a přijdete si poslechnout jeho vyprávění ve čtvrtek 12. 12. 2019 od 18:30 k nám do Adventure Moto, Lublaňská 185/49, Praha 2.

Vzhledem k omezené kapacitě cca 30 míst bychom vás rádi požádali o potvrzení účasti na mail petr@adventure-moto.cz nebo na tel 604 890 808. Na pokrytí nákladů vybíráme vstupné 150 korun.

Doufáme, že vás program Cestovatelského večera i tentokrát zaujal a přijdete se opět podívat, případně načerpat inspiraci pro svoje budoucí výpravy.

Těšíme se na vás