Připojištění motocyklů

29. 11. 2018 Severem Ruska do Vladivostoku

Přátelé a cestovatelé,

na listopadový Cestovatelský večer jsme pozvali Jindru Belšana, který si na letošní rok naplánoval splnění jednoho ze svých snů, dojet od Murmansku k Bajakalu co nejsevernějšími cestami a dále pokračovat až Tichému oceánu.

Jindra ve svých 68 letech ukončil podnikání, pořídil si novou motorku a vyrazil na cestu, která měl podle plánu trvat 3 měsíce. Cesta nakonec netrvala 3 měsíce, ale díky mnoha komplikacím, včetně přepadení bandou feťáku, se dva jeho kolegové rozhodli cestu ukončit již u Bajkalu. Jindra tedy plán upravil tak, aby se vyhnul brodům na staré Cestě kostí, kam měli původně namířeno, ale na jejíž projetí v jednom si již netroufal, a zamířil dál na východ, do Vladivostoku.

Pokud máte chuť poslechnout si vyprávění Jindry Belšana a podívat se na fotky z této cesty, přijďte k nám do Adventure Moto ve čtvrtek 29. 11. 2018, začínat budeme v 18:30.

Vzhledem k omezené kapacitě cca 30 míst bychom vás rádi požádali o potvrzení účasti na mail petr@adventure-moto.cz nebo na tel 604 890 808. Na pokrytí nákladů vybíráme vstupné 150 korun.

Doufáme, že vás program Cestovatelského večera i tentokrát zaujal a přijdete se opět podívat, případně načerpat inspiraci pro svoje budoucí výpravy.

Těšíme se na vás