Připojištění motocyklů

25. 10. 2018 Uzbekistán, Turkmenistán a Írán

Přátelé, cestovatelé a motorkáři,

po letní sezóně, kterou jsme si doufám všichni bohatě užili, nastává čas našich Cestovatelských večerů. Prvního večera se netradičně ujmu sám, před necelými dvěma týdny jsme se vrátili z měsíční cesty okolo Černého a Kaspického moře.

Na této cestě jsme ujeli více než 11 tisíc kilometrů a projeli 11 zemí ve kterých se platí 11 různými měnami. Příroda se měnila od ukrajinských úrodných lánů přes uzbecké stepi a turkmenskou písečnou poušť až po vysoké íránské hory. Samozřejmě jsme nemohli vynechat zrezivělé lodě na dně bývalého Aralského moře a hořící plynový kráter Darvaza v poušti Karakum.

Pokud máte chuť poslechnout si vyprávění a podívat se na fotky z této cesty, přijďte k nám do Adventure Moto ve čtvrtek 25. 10. 2018, začínat budeme v 18:30. A jelikož k cestování patří poznávat jiné kraje i skrze chuťové buňky, ochutnáte u nás něco málo z tradiční uzbecké kuchyně.

Vzhledem k omezené kapacitě cca 30 míst bychom vás rádi požádali o potvrzení účasti na mail petr@adventure-moto.cz nebo na tel 604 890 808. Na pokrytí nákladů vybíráme vstupné 150 korun.

Doufáme, že vás program Cestovatelského večera i tentokrát zaujal a přijdete se opět podívat, případně načerpat inspiraci pro svoje budoucí výpravy.

Těšíme se na vás