Připojištění motocyklů

21. 2. 2019 Pamir Highway na Jawách a Čezetách

Únorový Cestovatelský večer nás zavede na jednu z nejvyšších silnic světa, na M41 zvanou Pamir Highway. Michal Ponca se v loňském roce vydal na 7 týdnů a více jak 20 tisíc kilometrů dlouhou cestu Střední Asií na kterou si se svými kamarády jako dopravní prostředky zvolili Československé motocykly Jawa a ČZ.

Přijďte si poslechnout vyprávění o tom, jak se tyto staré motocykly vypořádaly s vysokohorskými sedly, jak obstály v turkmenské poušti Karakum, ale i jak se na nich cestuje na dlouhých kazašských rovinách…

Pokud máte chuť, čas a náladu poslechnout si Michalovo vyprávění a podívat se na fotky z jeho cesty, přijďte k nám do Adventure Moto ve čtvrtek 21. 2. 2019, začínat budeme tradičně v 18:30.

Vzhledem k omezené kapacitě cca 30 míst bychom vás rádi požádali o potvrzení účasti na mail petr@adventure-moto.cz nebo na tel 604 890 808. Na pokrytí nákladů vybíráme vstupné 150 korun.

Doufáme, že vás program Cestovatelského večera i tentokrát zaujal a přijdete se opět podívat, případně načerpat inspiraci pro svoje budoucí výpravy.

Těšíme se na vás