Připojištění motocyklů

13. 12. 2018 Chorvataké šotoliny s OffroadGuide

Prosincový Cestovatelský večer nás zavede do jedné z nejoblíbenějších letních destinací, do Chorvatska… Místo opalování na plážích se však podíváme na to, jak si tuto krásnou zemi užít na motorce. Pozvali jsme proto Michala Pertlíčka, tvůrce oblíbených motocyklových průvodců OffroadGuide, který nás touto krásnou zemí provede.

Naše společné objevování Chorvatska začne na severu na Istrijském poloostrově a budeme pokračovat přes ostrovy Cres a Krk zpět na pevninu. Prozkoumáme podrobněji Velebit a další ostrovy Pag a Pašman. První část večera budem v podstatě kopírovat první díl Chorvatských šotolin, ve kterém si projedeme nejenom nejlepší šotolinu na Balkáně, ale mnoho jiných neméně krásných cest! Nechte se překvapit. Severní díl končí na úrovni Zadaru, Sinje. Celkově je připraveno 938,1 km tras!

Po přestávce se pustíme do druhého dílu Chorvatských šotolin, který mapuje jižní část země a především největší chorvatské ostrovy jako je Brač, Hvar, Korčula, nebo Vis. Tyto velké ostrovy jsou krásné a jako dělané na ježdění na motorce … no, myslím, že budete muset posoudit sami. Naleznete tady jedny z nejlepších pobřežních šotolin, nejopuštěnější pláže, kam se dostanete jen lodí, nebo offroadem a nechybí ani skvělá kuchyně! Celkově najedeme 481,5 km.

Pokud máte chuť se vypravit v letošním roce do Chorvatska a hledáte inspiraci nebo si jen chcete zpříjemnit zimní večer, přijďte ve čtvrtek 13. 12. 2018 od 18:30 k nám do Adventure Moto, Lublaňská 49, Praha 2. Publikaci OffroadGuide Chorvatské šotoliny, si samozřejmě budete moci na místě koupit, i s autorovým podpisem a věnováním…

Vzhledem k omezené kapacitě cca 30 míst bychom vás rádi požádali o potvrzení účasti na mail petr@adventure-moto.cz nebo na tel 604 890 808. Na pokrytí nákladů vybíráme vstupné 150 korun.

Těšíme se na vás