Připojištění motocyklů

25. 1. 2018 Rumunské šotoliny s Offroad Guide

Přátelé a motorkáři,

pro velký úspěch prvního Cestovatelského večera roku 2018, opakujeme přednášku Michala Pertlíčka o cestování po rumunských šotolinách ještě jednou.

Michal zmapoval známé i méně známé oblasti Rumunska, zavede nás na šotolinové cesty v oblasti Maramurešských hor, které vedou až k hranici s Ukrajinou. Jsou zde nádherné cesty, ale v posledních letech se i v této zemi začalo více dbát na ochranu přírody a tak se už i zde objevují zákazy vjezdu, které s ohledem na výši pokut, doporučujeme dodržovat.

Samozřejmě nevynecháme centrální část Rumunska a pro nás Čechy nesmí chybět Banát, který byl ve dvacátých letech 19. století osídlen 52 českými rodinami u Plzeňska a Klatovska. Podíváme se tedy nejenom jak se v této oblasti dá pěkně jezdit na cestovním enduru, ale také jak se tam žije našim krajanům.

Pokud máte chuť se vypravit v letošním roce do Rumunska a hledáte inspiraci nebo si jen chcete zpříjemnit zimní večer, přijďte ve čtvrtek 25. 1. 2018 od 18:30 k nám do Adventure Moto, Lublaňská 49, Praha 2. Publikaci Offroad Guide Rumunské šotoliny, si samozřejmě budete moci na místě koupit, i s autorovým podpisem a věnováním…

Vzhledem k omezené kapacitě cca 30 míst bychom vás rádi požádali o potvrzení účasti na mail petr@adventure-moto.cz nebo na tel 604 890 808. Na pokrytí nákladů vybíráme vstupné 150 korun.