Připojištění motocyklů

22. 3. 2018 Cesta kolem světa – JedemKolem

Přátelé a cestovatelé,

je až s podivem, jak rychle nám utekla zima a máme před sebou poslední Cestovatelský večer zimní sezóny 2017 / 2018. V průběhu zimy jste se u nás mohli podívat do všech koutů světa a v posledním večeru to shrneme vyprávěním o cestě kolem světa na dvou motorkách, která trvala 500 dní.

Vojta s Mirkou se v roce 2016 vydali na svých motorkách na východ a dennodenně je jejich stroje unášely krajinou vstříc novým zážitkům, aby se pak domu vrátili od západu. Projeli pouští Íránu, přes velehory střední Asie až do země vycházejícího slunce. Přes oceán do nejjižnějšího města světa, kolem solných plání a Inckých památek až do zemí kávy, kakaa a rumu.

Dva partneři na cestách, dvě motorky. Nové zážitky, přátelé a poznání sama sebe. Přijďte si poslechnout ve čtvrtek 22. 3. 2018 od 18:30 k nám do Adventure Moto, Lublaňská 49, Praha 2, jak to všechno dopadlo, co se (ne)rozbilo, jak může zamilovaný pár objet svět a pak se rozejít a jak se na takový výlet vlastně připravit.

Vzhledem k omezené kapacitě cca 30 míst bychom vás rádi požádali o potvrzení účasti na mail petr@adventure-moto.cz nebo na tel 604 890 808. Na pokrytí nákladů vybíráme vstupné 150 korun. Doufáme, že vás program Cestovatelského večera i tentokrát zaujal a přijdete se opět podívat, případně načerpat inspiraci pro svoje budoucí výpravy.

Těšíme se na vás