Připojištění motocyklů

21. 12. 2018 Přes Pamir Highway do Mongolska

Třetí Cestovatelský večer nás zavede do jedněch z nejkrásnějších koutů naší planety, do vysokých hor Pamíru a stepí Mongolska. Ondra Vlk se vydal na svoji první velkou cestu, která trvala 72 dní a měřila více jak 20 tis km.

Ondru už nějaký čas lákalo dobrodružství východu a tak se rozhodl dát v práci výpověď a vydat se na svoji první velkou cestu na motorce. Absence zkušeností mu umožnila prožít mnoho situací podstatně intenzivněji, než ostřílení cestovatelé, ale o to silnější jsou jeho zážitky z cesty. Třeba s pozvání na večeři a přespání od neznámých lidí se v našich podmínkách moc nesetkáme, ale v Mongolsku to stále ještě patří ke „slušnému vychování“

Pokud vás zajímá, jak se Ondra vypořádal se spálenou spojkou nebo s nástrahami nejvyššího sedla Pamir Highway, přijďte se podívat ve čtvrtek 21. 12 od 18:30 na krásné fotky a poslechnout si jeho vyprávění k nám do Adventure Moto, Lublaňská 49, Praha 2.

Vzhledem k omezené kapacitě cca 30 míst bychom vás rádi požádali o potvrzení účasti na mail petr@adventure-moto.cz nebo na tel 604 890 808. Na pokrytí nákladů vybíráme vstupné 150 korun.

Doufáme, že vás program Cestovatelského večera i tentokrát zaujal a přijdete se opět podívat, případně načerpat inspiraci pro svoje budoucí výpravy.

Těšíme se na vás