Připojištění motocyklů

19. 10. a 2. 11. 2017 Čezetou kolem Afriky

Přátelé, cestovatelé a dobrodruzi,

po letní sezóně opět startujeme cyklus Cestovatelských večerů v Adventure Moto. Na první večer jsme téměř přesně po roce pozvali Martina Magnuska, který letos dokončil svoji cestu kolem Afriky. Tradičně začínáme v 18:30 a opět u nás v Adventure Moto, Lublaňská 49, Praha 2.

Cestování Martina Magnuska začalo trochu nenápadně s prvním řidičským průkazem na motorku. Začal krátkými cestami po České republice a dnes podniká mnohaměsíčním sólo cesty po Asii a Africe, které předem nijak moc neplánuje, víza řeší až po cestě a ráno neví, co mu den přinese.

Zajímá vás, jak se cestuje v sedle více než 50 let starého motocyklu od hornatého Lesotha po nekonečné pouště Súdánu, po kávových plantážích ve Rwandě nebo v horách Ugandy? Pokud ano, přijďte si poslechnout povídání o cestě na stařičké Čezetě po africkém kontinentu, kde Martin strávil přes 10 měsíců a najel 45 tisíc kilometrů.

Vzhledem k omezené kapacitě cca 30 míst bychom vás rádi požádali o potvrzení účasti na mail petr@adventure-moto.cz nebo na tel 604 890 808. Na pokrytí nákladů vybíráme vstupné 150 korun.

Doufáme, že vás program Cestovatelského večera i tentokrát zaujal a přijdete se opět podívat, případně načerpat inspiraci pro svoje budoucí výpravy.

Těšíme se na vás