Připojištění motocyklů

16. 11. 2017 JAWA Jižní Amerikou ve stopách Čechů

Přátelé a cestovatelé,

druhý Cestovatelský večer nás po Africe, kam jsme se podívali minulé, zavede na další kontinent, tentokrát do Jižní Ameriky. A opět se vydáme na starém českém motocyklu, nebude to však Čezeta, ale JAWA 350 / 640. Tradičně začínáme v 18:30 a opět v Adventure Moto, Lublaňská 49, Praha 2.

Filip Kadlec se minulý rok v říjnu vypravil s kamarádkou na sedmi měsíční cestu po Jižní Americe na českém motocyklu Jawa 350/640. Během svého putování projeli Argentinu, Bolívii, Chile a Peru, navštívili několik Čechů, českých komunit i Jawa klubů. Na cestě, která měřila 26.000 km jim hrozilo zatčení místní policií, měli 3 nehody a jednou se jim i rozbil motor.

Pokud vás zajímá, co všechno tato dvojice zažila, udělejte si čas ve čtvrtek 16. listopadu a přijďte si poslechnout jejich vyprávění.

Vzhledem k omezené kapacitě cca 30 míst bychom vás rádi požádali o potvrzení účasti na mail petr@adventure-moto.cz nebo na tel 604 890 808. Na pokrytí nákladů vybíráme vstupné 150 korun.

Doufáme, že vás program Cestovatelského večera i tentokrát zaujal a přijdete se opět podívat, případně načerpat inspiraci pro svoje budoucí výpravy.

Těšíme se na vás