Připojištění motocyklů

26. 10. 2016 Čezetou kolem Afriky

Přátelé, cestovatelé a dobrodruzi,

po letní sezóně opět startujeme cyklus Cestovatelských večerů v Adventure Moto. První večer jsme připravili mimořádně na středu 26. 10. v tradiční čas 18:30 hod. a můžete se těšit na vyprávění Martina Magnuska o jeho cestě na motocyklu ČZ 175 / 470 z domova až na jih Afriky.

Martin svoje cesty podniká zásadně sám, začínal sice s kamarády, ale pak poznal kouzlo cestování bez kompromisů, bez pevného plánu a bez předem připravených víz. Každé ráno se na svých cestách probouzí s tím, že neví, co mu den přinese, koho potká a kde bude večer spát. Ne každý má povahu na tento způsob cestování, ale určitě si každý rád poslechne, jaké to je.

Pokud vás zajímá, jak se cestuje po Africe na 50 let starém motocyklu, přijďte si k nám poslechnout vyprávění Martina Magnuska a podívat se na krásné fotografie z jeho cesty.

Vzhledem k omezené kapacitě cca 30 míst bychom vás rádi požádali o potvrzení účasti na mail petr@adventure-moto.cz nebo na tel 604 890 808. Na pokrytí nákladů vybíráme vstupné 150 korun.

Doufáme, že vás program Cestovatelského večera i tentokrát zaujal a přijdete se opět podívat, případně načerpat inspiraci pro svoje budoucí výpravy.

Těšíme se na vás