Připojištění motocyklů

19. 1. 2017 Přes Himálaj na Enfieldech

Přátelé, motorkáři a cestovatelé,

rád bych vás pozval na první Cestovatelský večer roku 2017, který pořádáme tradičně 3. čtvrtek v měsíci, tedy 19. 1. 2017 od 18:30 hod u nás v Adventure Moto na adrese Lublaňská 49, Praha 2.

A tentokrát zamíříme hodně vysoko, podíváme se až do nejvyššího horského průsmyku na světě Khargung La, ležícího v indické části pohoří Himálaj, kde můžete vyjet až do výšky 5.606 m. n m. O svoje zážitky z loňské cesty na motocyklech Royal Enfield se s námi přijde podělit Zdeněk Hrabě, který žil tři roky v Nizozemí, rok v Británii a tři roky v Indii.

Se svými přáteli, Honzou Kindlem, Vladanem Pickem a Pavlem Stráníkem, si v minulém roce připravili cestu Dillí – Manali – Leh – Khargung La – údolí Nubry – jezero Pangong – Kargil – Srinagar. Celkem za 17 dní ujeli 2.250 km a překročili 10 vysokohorský průsmyků, včetně zmiňovaného Khargung La. Zároveň přespali u jednoho s největších jezer s brakickou (ani slaná ani sladká) vodou na světě – Pangong Tso (4.250 m. n m).

Pokud vás zajímá, jaké je to vyjet na motocyklu až tam, kde dochází dech, přijďte si k nám ve čtvrtek 19. 1. 2017 v 18:30 poslechnout Zdeňkovo vyprávění a podívat se na krásné fotky. A co víc, Zdeněk přinese koření na pravý indický čaj Masala, který si během večera uvaříme z mléka a každý bude moci ochutnat.

Vzhledem k omezené kapacitě cca 30 míst bychom vás rádi požádali o potvrzení účasti na mail petr@adventure-moto.cz nebo na tel 604 890 808. Na pokrytí nákladů vybíráme vstupné 150 korun.

 

Doufáme, že vás program Cestovatelského večera i tentokrát zaujal a přijdete se opět podívat, případně načerpat inspiraci pro svoje budoucí výpravy.

Těšíme se na vás