Připojištění motocyklů

16. 3. 2017 Laosem na motorce

Přátelé, cestovatelé a motorkáři,

na poslední Cestovatelský večer zimní sezóny 2016 / 2017 jsme pozvali Jirku Erbena, nadšence, který v posledních letech cestoval po zemích bývalé Francouzské Indočíny. Vydáme se do jihovýchodní Asie, na terénních motocyklech po nezpevněných cestách, za poznáním života odlehlého venkova i památek UNESCO a do jedné z nejzáhadnějších zemí Asie, do Laosu.

V průběhu vyprávění nahlédneme skrze Jirkovu kameru a fotoaparát do prostředí dávno zapomenuté Asie, do kraje nedotčené džungle, do společnosti lidí proslulých svým přátelstvím a do jednoho z posledních komunistických států na Zemi. Uslyšíte a uvidíte, co vše je možné zažít na cestě po této tajuplné zemi s nádhernou tropickou přírodou a exotickou kuchyní.

Dozvíte se, jak se místní lidé vypořádávají se všemi nástrahami, které jim přinesla pestrá historie poznamenaná mnoha válkami, s všude přítomnou chudobou a jak mohou koexistovat takové kontrasty, jako je budhistická víra a komunistická ideologie. Navštívíme zajímavá města, významné kulturní památky, národní parky, ale také nespočet zapomenutých horských vesnic.

Pokud vás zajímá, jak chutná pečená krysa nebo ptačí embrya, přijďte si poslechnout Jirkovo vyprávění k nám do Adventure Moto, Lublaňská 49, Praha 2 ve čtvrtek 16. 3. 2017 v 18:30.

Vzhledem k omezené kapacitě cca 30 míst bychom vás rádi požádali o potvrzení účasti na mail petr@adventure-moto.cz nebo na tel 604 890 808. Na pokrytí nákladů vybíráme vstupné 150 korun.

Doufáme, že vás program Cestovatelského večera i tentokrát zaujal a přijdete se opět podívat, případně načerpat inspiraci a praktické informace pro svoje budoucí výpravy do tohoto regionu.

Těšíme se na vás