Připojištění motocyklů

16. 2. 2017 Sen o Dakaru k 30. výročí 1. startu Karla Lopraise

Přátelé, cestovatelé a příznivci Dakaru,

přijďte se ve čtvrtek 16. 2. 2017 od 18:30 hodin podívat na Sen o Dakaru, projekt, který se v minulém roce uskutečnil k 30. výročí prvního startu Karla Lopraise a jeho Tatry na této extrémní rallye.

Večerem nás provede jedne z účastníků této vzpomínkové jízdy motocyklový novinář, fotograf, dobrodruh a cestovatel, Jaroslav Šíma. Jedinečné fotografie, videa a časosběry oficiálního fotografa výpravy, Petra Šiguta, vám přiblíží Maroko, Západní Saharu, Mauritánii, Senegal a Mali – tedy země, kudy mnohokrát vedla trasa tohoto legendárního a nejtěžšího závodního maratónu světa.

V průběhu večera uvidíme mnoho krásných fotek a videí a samozřejmě v akci za volantem historické Tatry, Karla Lopraise, a to přímo na místě činu, tedy u Růžového jezera, místa dřívějších dojezdů slavné rallye Dakar.

Pokud máte chuť podívat se, kudy kdysi vedl skutečný „Dakar“, přijďte 3. únorový čtvrtek k nám do Adventure Moto, Lublaňská 49, Praha 2 a vraťte se s námi do historie.

Vzhledem k omezené kapacitě cca 30 míst bychom vás rádi požádali o potvrzení účasti na mail petr@adventure-moto.cz nebo na tel 604 890 808. Na pokrytí nákladů vybíráme vstupné 150 korun.

Doufáme, že vás program Cestovatelského večera i tentokrát zaujal a přijdete se opět podívat, případně načerpat inspiraci pro svoje budoucí výpravy.

Těšíme se na vás