Připojištění motocyklů

15. 12. 2016 Žigulíkem po střední Asii

Přátelé a cestovatelé,

na poslední Cestovatelský večer roku 2016 jsme přichystali vyprávění o cestě netradičními dopravními prostředky po zemích střední Asii. Máte-li chuť zpříjemnit si předvánoční shon fotkymi a vyprávěním o neobvyklé cestě, přijďte k nám do Adventure Moto ve čtvrtek 15. 12. 2016 v 18:30 a přenesete se o tisíce kilometrů daleko.

Zdeněk Šindlar se spolu se svými kamarády vydal na tři měsíce na tisíce kilometrů dlouhou cestu po střední Asii a to ne úplně tradičním způsobem. Všichni známe několik lidí, kteří se do zemí jako je Tádžikistán nebo Kyrgyzstán vydali na motocyklech, někteří i v expedičních Toyotách nebo Defendrech, ale parta okolo Zdeňka se na tuto cestu vydala ve starých sovětských Žigulech.

Přijďte se podívat na krásné fotky a poslechnout si vyprávění o cestě čtyř kluků a dvou holek po zemích bývalého Sovětského svazu.

Vzhledem k omezené kapacitě cca 30 míst bychom vás rádi požádali o potvrzení účasti na mail petr@adventure-moto.cz nebo na tel 604 890 808. Na pokrytí nákladů vybíráme vstupné 150 korun.

Doufáme, že vás program Cestovatelského večera i tentokrát zaujal a přijdete se opět podívat, případně načerpat inspiraci pro svoje budoucí výpravy.

Těšíme se na vás