Připojištění motocyklů

1. 12. 2016 Offroadová Bosna a Hercegovina

Přátelé a příznivci motorek,

na druhý cestovatelský večer zimní sezóny 2016 / 2017 jsme pozvali Michala Pertlíčka. Michalovi před pár týdny vyšla druhá kniha z edice OffroadGuide, ve které se věnuje bosenským šotolinám. Bohužel ani druhý večer nám nevychází na 3. čtvrtek v měsíci, v tento den je státní svátek, proto se Cestovatelský večer bude konat až 4. listopadový čtvrtek, tedy 24. 11. 2016 a začneme jako vždy v 18:30.

Bosna a Hercegovina je nádherná balkánská země, bohužel je na její tváři stále silně vidět válka, která v těchto místech zuřila před 25 lety. Do dnešních dní zůstaly některé vesnice vylidněny a dokonce i dnes jsou místa, kam byste neměli chodit, pokud nechcete riskovat utržení nohy nášlapnou minou.

Ale Bosna a Hercegovina není jen válkou postižená země, je to země plná přátelských lidí, vynikající kuchyně, krásné přírody a nepřeberného množství zajímavých silnic a šotolinových cest, které jsou jako dělané pro dovolenou na motorce.

Vzhledem k omezené kapacitě cca 30 míst bychom vás rádi požádali o potvrzení účasti na mail petr@adventure-moto.cz nebo na tel 604 890 808. Na pokrytí nákladů vybíráme vstupné 150 korun.

Doufáme, že vás program Cestovatelského večera i tentokrát zaujal a přijdete se opět podívat, případně načerpat inspiraci pro svoje budoucí výpravy.

Těšíme se na vás