Připojištění motocyklů

25. 2 . 2016 Na motorkách Vietnamem

Přátelé, cestovatelé a příznivci dobrodružství,

čeká nás další Cestovatelský večer, kterým nás tentokrát provede Jirka Erben, který v posledních letech cestoval na motocyklu po zemích bývalé Francouzské Indočíny. Nechte se inspirovat Jirkou a přijďte si poslechnout jeho vyprávění o zemi s největším počtem motorkářů na světě. Pokud máte chuť se přenést do tepla a do jedné stopy, přijďte ve čtvrtek 25. 2. 2016 v 18:30 k nám do Adventure Moto, Lublaňská 49, Praha 2.

Vydáme se do jihovýchodní Asie do hornatého severu Vietnamské socialistické republiky. Uslyšíte a uvidíte, co vše je možné zažít na cestě v jedné stopě po zemi s překrásnou tropickou přírodou, labužnickou kuchyní a pestrou historií poznamenanou 40 lety nadvlády jediné strany. Vyprávění vás provede směsicí různých životních stylů napříč celým spektrem sociálních vrstev.

Od chudých lidí, jež žijí po staletí tradičním způsobem života, až po bohaté snoby, kteří se krmí hady a psy v místních luxusních restauracích. Navštívíme zajímavá města, národní parky, horské vesnice, ale i pobřeží Jihočínského moře. Dozvíte se o zajímavých odlišnostech, které u nás nezažijete, ale také spoustu praktických informací, který by se vám mohli hodit při vašich budoucích výpravách do tohoto regionu.

Pokud vás zaujalo téma prvního Cestovatelského večera roku 2016, přijďte si k nám poslechnout Jirkovo vyprávění a podívat se na jeho fotky.

Vzhledem k omezené kapacitě cca 30 míst bychom vás rádi požádali o potvrzení účasti na mail petr@adventure-moto.cz nebo na tel 604 890 808. Na pokrytí nákladů vybíráme vstupné 150 korun.

Těšíme se na vás