Připojištění motocyklů

21. 1. 2016 Arménie, Gruzie a Turecko

Přátelé, cestovatelé a příznivci dobrodružství,

první Cestovatelský večer roku 2016 nás zavede do tří zajímavých zemí, všechny mají své kouzlo a odlišují se mimo jiné i abecedou. Dan Friedl se vydal na své Africe Twin přes Turecko do Gruzie a Arménie, pokud máte chuť si poslechnout jeho vyprávění, přijďte ve čtvrtek 21. 1. 2016 v 18:30 k nám do Adventure Moto, Lublaňská 49, Praha 2.

Proti svým předchozím cestám, které Dan podnikal se svým kamarádem Markem, se k nim přidal ještě Mráza a tak o vtipné zážitky nebyla nouze. Turecko bývá často opomíjeno, ale i přes vysokou cenu benzinu, stojí tuto zemi nebrat jako tranzit při cestě do Gruzie a vychutnat si její rozmanitost, třeba solné jezero určitě stojí za návštěvu… 

V Gruzii kluci narazili na místní, kteří mluví česky, ale pak se také poprali s motorkami v terénu. Vzpomínky na Arménii jin nedokázal zkazit ani obnosuchtivý byrokrat a smlouvání s policií má také své kouzlo… Noční Jerevan už jen dokresluje odlišnost této země.

Celkově na této cestě kluci najeli 9.200 km a rádi se s námi podělí o své zážitky.

Pokud vás zaujalo téma prvního Cestovatelského večera roku 2016, přijďte si k nám poslechnout Danovo vyprávění a podívat se na jeho fotky.

Vzhledem k omezené kapacitě cca 30 míst bychom vás rádi požádali o potvrzení účasti na mail petr@adventure-moto.cz nebo na tel 604 890 808. Na pokrytí nákladů vybíráme vstupné 150 korun.

Těšíme se na vás