Připojištění motocyklů

19. 11. 2015 Na druhý pokus konečně na Bajkal

Přátelé, cestovatelé a motorkáři,

Ti z vás, kteří k nám chodí pravidelně, si jistě pamatujete vyprávění Jindry Belšana, jak ho v minulém roce zastavily přívaly sněhu zhruba 200 km před Bajkalem. Jindra se na druhý pokus k Bajkalu dostal a co víc, projel nádhernou část východního pobřeží tohoto obrovského jezera.

Máte-li chuť, čas a náladu, přijďte si k nám ve čtvrtek 19. 11. od 18:30 hod poslechnout vyprávění o cestě měřící 18.000 km. Jindra na svých cestách spí zásadně venku v přírodě, vstává brzy a místo na spaní hledá teprve před soumrakem. Díky tomu se dostává blízko k místním lidem a má čas poznávat okolní krajinu, přírodní i kulturní památky. Ve svém vyprávění přeskočí část z Prahy až k Uralu a bude se věnovat asijské části své výpravy. Mimochodem, říká vám něco jméno Svatoš Zenon? I o tomto muži s českými kořeny, zachránci sobolů na Bajkalu, se v Jindrově vyprávěné dozvíte podrobnosti.

Jindra je důkazem toho, že pokud chcete cestovat a slouží zdraví, můžete se vydat v jakémkoli věku a prakticky na jakémkoli stroji. Na letošní cestu se vydal ve svých 66 letech na motocyklu Kawasaki W800, což rozhodně není cestovní enduro a ani věkově nezapadá do kategorie typického cestovatele. Ale jak je vidět, stačí chtít a být zdraví…

Pokud vás zaujalo téma druhého Cestovatelského večera sezóny 2015 / 2016, přijďte si k nám poslechnout Jindrovo vyprávění a podívat se na fotky z jeho cesty.

Vzhledem k omezené kapacitě cca 30 míst bychom vás rádi požádali o potvrzení účasti na mail petr@adventure-moto.cz nebo na tel 604 890 808. Na pokrytí nákladů vybíráme vstupné 150 korun.