Připojištění motocyklů

20. 11. 2014 Jarda Šíma - 4° od rovníku

Přátelé, cestovatelé a dobrodruzi,

na druhý Cestovatelský večer, který se uskuteční tradičně 3. čtvrtek v měsíci, tedy 20. 11. 2014 od 18:30 v Adventure Moto na adrese Lublaňská 49, Praha 2, jsme pro vás pozvali známou tvář, cestovatele a novináře Jardu Šímu.

Během večera se přeneseme na africký kontinent a podíváme se až téměř k samotnému rovníku. Nejvzdálenější bod cesty se nacházel pouhé 4° od nejdelší rovnoběžky naší planety, jejíž délka činí 40.075 km a kdo si vzpomínáte na Jardův počet najetých km na motocyklu, tak zjistíte, že by Jarda tuto rovnoběžku za celý svůj život projel na motorce již více než jedenatřicetkrát!

Nejzajímavější částí výpravy byla cesta měřící 1.000 km vedoucí deštným pralesem podél hranic s Libérií, mimo to se však podíváme i do Toga, Ghany nebo Pobřeží slonoviny. Můžeme se těšit na zajímavé vyprávění a fotky z míst, kam se dnes, díky šířící nákaze, asi málo kdo vypraví.

Vzhledem k omezené kapacitě cca 30 míst bychom vás rádi požádali o potvrzení účasti na mail petr@adventure-moto.cz nebo na tel 604 890 808. Na pokrytí nákladů vybíráme vstupné 150 korun.

Doufáme, že vás program Cestovatelského večera i tentokrát zaujal a přijdete se opět podívat, případně načerpat inspiraci pro svoje budoucí výpravy.

Těšíme se na vás