Připojištění motocyklů

19. 2. 2015 Albánie

Přátelé, cestovatelé, motorkáři,

další díl z cyklu Cestovatelských večerů nás zavede do ráje offroadového ježdění, do Albánie. Máte-li chuť se s námi podívat do této hornaté země, přijďte ve čtvrtek 19. 2. 2015 do Adventure Moto, Lublaňská 49, Praha 2 na promítání a vyprávění dvou kamarádů o jejich cestě. Tradičně začínáme v 18:30, ale už od 18 hodin budeme promítat ochutnávky z různých cest.

Cesta dvou kamarádů, Michala Pertlíčka a Michala Tolknera na jejich motocyklech BMW vedla napříč celým Balkánem až na jih Albánie. Když jsem se kluků ptal, jak by jednou větou popsali svoji cestu, dozvěděl jsem se toto: „cesta plná nesplněných cílů, utopený motorky, vyteklého tlumiče, bojem s rakií a hlavně … hlavně neustávajícího deště.“

Ale jaká tedy jejich cesta byla? Samozřejmě plná dobrodružství a zážitků, vedla přes Vídeň  k Balatonu a do Chorvatska, pak přes srdce Bosny a Černou horu k severu Albánie. V Albánii projeli nejenom pohoří Prokletije, ale i další offroadové cesty, podívali se až na samý jih této země k hranici s Řeckem, cestou zabojovali s rakií a pak už nezbývalo než se otočit a vydat se domu.

Vzhledem k omezené kapacitě cca 30 míst bychom vás rádi požádali o potvrzení účasti na mail petr@adventure-moto.cz nebo na tel 604 890 808. Na pokrytí nákladů vybíráme vstupné 150 korun.

Doufáme, že vás program Cestovatelského večera i tentokrát zaujal a přijdete se opět podívat, případně načerpat inspiraci pro svoje budoucí výpravy.