Připojištění motocyklů

15. 1. 2015 Skandinávie na Africe

Přátelé, cestovatelé a motorkáři,

první Cestovatelský večer roku 2015 nás zavede na sever Evropy, konkrétně se s Danem Friedelem podíváme do Skandinávie. Jelikož byl letos Nový rok ve čtvrtek, vychází nám třetí čtvrtek v měsíci už na 15. 1. 2015. Přijďte ve čtvrtek 15. 1. 2015 v 18:30 do Adventure Moto, Lublaňská 49, Praha 2 a užijte si cestování severskou krajinou na nestárnoucím motocyklu Honda Africa Twin.

V roce 2011 se Marek a Dan vydali na cestu dlouhou 9.000 km, která měla prověřit, jak jejich stroje, tak i je samotné. Během cesty s nimi navštívíme například Automobilové pohřebiště ve Švédsku, Norské hlavní město Oslo jen 5 dní před útokem Andrease Brejvika, Svezeme se po Atlantické cestě, projedeme Lofoty a dojedeme i na nejsevernější místo Evropy.

Mimo to, jaké krásy přírody a památky na cestě objevovali, se dozvíme jaké získali nové přátele, zažijeme jejich shody i neshody, v Helsinkách a zabojujeme s časem. Mimo jiné i zjistíme, proč se jejich nejlepším přítelem stal nepromok…

Pokud byste měli chuť se podívat na krátkou upoutávku, Dan dal dohromady pár fotek a záběrů z videa, na které se můžete podívat ZDE

Vzhledem k omezené kapacitě cca 30 míst bychom vás rádi požádali o potvrzení účasti na mail petr@adventure-moto.cz nebo na tel 604 890 808. Na pokrytí nákladů vybíráme vstupné 150 korun.

Doufáme, že vás program Cestovatelského večera i tentokrát zaujal a přijdete se opět podívat, případně načerpat inspiraci pro svoje budoucí výpravy.

Těšíme se na vás