Připojištění motocyklů

16. 1. 2014 JAR, Namibie, Zambie, Mosambik a Svazijsko

Přátelé, cestovatelé, dobrodruzi,

na první Cestovatelský večer roku 2014 jsme pozvali šéfredaktora časopisu MotoRoute Michala Hamšíka, který se s námi podělí o zážitky ze svých cest na jih Afriky. Jako již tradičně se Cestovatelský večer koná 3. čtvrtek v měsíci na adrese Adventure Moto, Lublaňská 185/49, Praha 2 od 18:30 hod.

Tentokrát bude Cestovatelský večer shrnutím toho nejlepšího z několika cest, které Michal podnikl v uplynulých letech na jih černého kontinentu.

Jihoafrická republika je známá svou kulturní a jazykovou pestrostí, čehož důkazem budiž fakt, že zde mají jedenáct úředních řečí. Tato země ale není rozmanitá pouze kulturně, ale i přírodně narazíte zde na strmé horské masivy, písčité pláže, nehostinnou poušť i rozlehlé pláně, další zajímavosti je i pestrost místní fauny, můžete se zde setkat jak se slonem, tak s tučňákem.

Poutavé vyprávění nás zavede i do jedné z nejchudších zemí světa, do Mosambiku nebo do země, která se těší nezávislosti na JAR teprve od roku 1990, tedy do Namibie. Nahlédneme také do Svazijska, malého státu o rozloze pouze 17 364 km2, nezávislého na Velké Británii teprve od roku 1968. Poslední zemí, kterou nás Michal provede, bude Zambie, velký vnitrozemský stát s tropickým podnebím, které se mění v závislosti na nadmořské výšce.

Pokud vás náš Cestovatelský večer zaujal a rádi byste si přišli poslechnout zajímavé vyprávění, napište nám na mail petr@adventure-moto.cz nebo zavolejte na tel. 604890808 a my vám budeme rezervovat místo.