Připojištění motocyklů

29. 4. - 8. 5. 2023 Jižní Itálie - Apulie, Kalábrie, atd.

Vydejte se s námi hned na začátku sezóny do jižní Itálie, během 10 dní, v nichž budou mimo dvou víkendů ještě i dva státní svátky, ujedeme zhruba 4 tisíce kilometrů, užijeme si krásné teplé středomořské jarní počasí a jistě i výbornou italskou kuchyni. Na tuto výpravu se budete moci vydat jen na lehko, protože všechny noci budeme spát v hotelech, není tedy nutné s sebou brát věci na kempování.

Cílem výpravy budou jižní regiony Itálie, konkrétně Apulie, Kampánie, Basilicata a samozřejmě Kalábrie, ani střed Itálie a sever však neprojedeme jen po dálnicích, těm se naopak budeme spíše vyhýbat. Dálnici plně využijeme pouze první a poslední den, oba dny pro nás budou tranzitní abychom neztráceli čas Rakouskem nebo Německem a měli více dní na slunnou Itálii.

Jih Itálie sice patří mezi chudé regiony, ale zapadlé vesnice a historická městečka si v posledních letech začínají svým kouzlem získávat oblibu mezi návštěvníky Itálie. V dnešní době je tedy ideální čas na návštěvu jak pobřeží, tak průzkum vnitrozemí, služby pro turisty jsou již na slušné úrovni, ale zároveň ještě není turistů tolik, aby jejich přítomnost změnila atmosféru a chod místní společnosti.

Pokud tedy máte chuť užit si začátek sezóny v krásném jihoitalském prostředí, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808, případně si přijďte k nám do Adventure Moto o výpravě popovídat.

Cena této 10 dní dlouhé výpravy je 27.800,- Kč a obsahuje ubytování v hotelech ve dvoulůžkových pokojích, cestovní pojištění, povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, povinný příspěvek do Garančního fondu CK, příprava trasy a služby průvodce. V ceně není strava, palivo do motorek.