Připojištění motocyklů

25. 11. - 3. 12. 2023 Okruh Španělskem a Portugalskem s převozem motorek

Napadlo vás někdy užít si listopad na motorce? Pokud ano, tak se k nám přidejte! Připravili jsme okruh Španělskem a Portugalskem, kam vám nejprve motorku necháme přepravit, pak za ní doletíme a užijeme si motorkaření v době, kdy bude u nás deštivo a sychravo.

Abychom vše stihli, budeme muset motorky předat nejpozději v pátek 17. listopadu přepravci, který motorky poveze kamionem do jihošpanělské Málagy. My pak o týden později, v sobotu 25. listopadu, odletíme z Prahy přímým letem do Málagy, kde na nás již budou motorky čekat a vydáme se na motorkách na okruh Španělskem a Portugalskem. Obě země jsme již mnohokrát navštívili a podle zkušeností jsme tedy připravili trasu výpravy. 

Těšit se můžete mimo jiné na pobřeží Středozemního moře, hornatou Andalusii, město Segovia, které je proslavené nejen díky patrovému římskému akvaduktu, ale i kvůli neméně skvostnému hradu. Zajedeme také do vesničky Consuegra, známé svými dvanácti větrnými mlýny nebo do vinařské oblasti La Rioja s centrem ve městě Haro.

V Portugalsku nás bude nejvíce zajímat silnice N2, krásná, 738,5 km dlouhá, zatáčkovitá silnice procházející centrem Portugalska z města Chaves až na jih do Fara, proslaveného svým motorkářským klubem, kam samozřejmě také zavítáme. Následně přejedeme do Španělska, předáme motorky k přepravě zpět a letecky se vrátíme domů

Pokud máte chuť zpříjemnit si listopad devítidenní výpravou na motorce, užít si sluníčko a poznat západ Španělska a Portugalsko, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. čísle +420 604 890 808, případně si přijďte k nám do Adventure Moto o výpravě popovídat.

Cena zájezdu je 27.850 Kč, přeprava motorky do Málagy a zpět stojí 16.900,- Kč a letenka vychází podle typu a doplňkových služeb od 6.000 Kč. Všechny noci budeme spát v hotelech ve dvoulůžkových pokojích, není tedy nutné s sebou brát věci na kempování.

Těšíme se na společné kilometry