Připojištění motocyklů

20. 5. - 28. 5. 2023 Jarní Korsika

Letošní sezónu zahájíme na čtvrtém největším středomořském ostrově, na Korsice. Tento ostrov, patřící k Francii, je ideálním místem pro dovolenou na motorce, jeho hornatý charakter dává tušit, že je protkaný nekonečným počtem zatáček.

Korsika je jeden z nejkrásnějších ostrovů středomoří, s horami, které dosahují výšky přes 2.000 m, nejvyšší vrchol Monte Cinto dosahuje výšky 2.706 m n. m., ale i nádhernými plážemi. Na Korsice budeme nocovat pět nocí, a to ve dvou kempech na pobřeží Středozemního moře. Do vnitrozemí tedy budeme moci vyrazit s odlehčenými motorkami. Ostrov s bohatou historií nabízí nádhernou přírodu, horské cesty a v neposlední řadě středomořskou kuchyni.

Pro cestu tam i zpět využijeme trajekt z italského přístavu Janov, případně Livorno. Výprava je kombinací spaní v kempech ve stanech a hotelech (první a poslední noc budeme spát v hotelu na Brenneru), proto je nutné vzít si s sebou věci na kempování (stan, spacák a karimatku)

Pokud máte zájem se této Adventure výpravy s námi zúčastnit, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808 nebo přijďte k nám do prodejny si o výpravě popovídat.

 

Cena této 9 dní dlouhé Adventure Moto výpravy je 19.800,- Kč a obsahuje ubytování v hotelu a ubytování v kempech na korsice, cestovní pojištění, povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, povinný příspěvek do Garančního fondu CK služby průvodce a základní balíček AdventureMenu. V ceně výpravy nejsou trajekty, rádi Vám však lodní lístky zajistíme (obousměrný trajekt aktuálně stojí cca 100 EUR, ale cena se v čase mění).

Těšíme se na společné kilometry