Připojištění motocyklů

18. 9. - 1. 10. 2023 Přes Alpy do Tuniska

Poslední výpravu sezóny jsme opět připravili tak, abychom si prodloužili léto. I letos se podívám na sever Afriky, ale nebude to Maroko, kam jsme zamířili minulý rok, ale podíváme se do Tuniska. Druhá polovina září je pro nás ideální termín k návštěvě této severoafrické země, neboť zde již nepanují spalující vedra, ale zároveň je ještě i přejezd přes Alpy příjemný na svezení na motorce.

Vyrážet budeme v pondělí 18. září a cesta do italského přístavu Janov nám zabere tři dny, což nám umožní vyhnout se dálnicím a užít si ještě pěkné babí léto v horách. Z Janova budeme odplouvat ve středu večer a cesta do Tunisu nám zabere celou noc a celý den. Po připlutí se ubytujeme v hotelu a na vlastní okruh Tuniskem se vydáme v pátek ráno.

Během následujícího týdne projedeme podstatnou část Tuniska, které má rozlohu zhruba dvojnásobnou proti České republice. Jelikož je výprava koncipována pro velká cestovní endura, nemusí se nikdo bát, že bychom se vydávali na písečné cesty a do dun. Samozřejmě nás bude čekat jak spaní v hotelech, tak i kempech, abychom si vychutnali africkou noční oblohu. Zpět do Evropy se vydáme následující čtvrtek večer, opět nás bude čekat noc a den na trajektu a pak už jen tranzit přes Itálii, Německo a Rakousko domů.

Cena této 14 dní dlouhé výpravy je 30.640,- Kč a obsahuje ubytování v hotelech a kempech, cestovní pojištění, povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, povinný příspěvek do Garančního fondu CK, tričko, služby průvodce a survival pack AdventureMenu. V ceně není trajekt Janov – Tunis – Janov, jehož cena se v průběhu času může měnit (aktuálně je od 180 EUR za osobu a motocykl).

Pokud máte zájem se této Adventure Moto výpravy zúčastnit, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808, případně se u nás zastavte osobně.

Těšíme se na společné kilometry.