Připojištění motocyklů

8. - 15. 1. 2022 Sibiří na sněžných skútrech

Chcete zažít opravdové zimní dobrodružství v nekonečných oblastech ruské Sibiře? Pak se k nám neváhejte připojit! Připravili jsme zimní výpravu na sněžných skútrech, na kterých se dostaneme i do oblastí, kam se v létě nedostanete na motorce ani autem. A to vše navíc v době oslav Nového roku, který se v Rusku tradičně slaví podle juliánského kalendáře, tedy 14. ledna!

V sobotu 8.ledna odletíme z Prahy s jedním přestupem do Krasnojarsku a díky časovému posunu přistaneme až v neděli ráno. Z letiště přejedeme do ubytování, odpočineme si a nachystáme se na pondělní odjezd na skútrech.

Od pondělí nás budou čekat 4 dny v sedle skútrů, budeme se pohybovat v panenské přírodě a užívat si volnosti pohybu, kterou poskytuje zamrzlá příroda, kdy se nemusíte držet cest a ani vodní plochy najednou nejsou překážkou. Samozřejmě jsme najali místního zkušeného průvodce, který nás bude provázet po celé 4 dny.

Ve čtvrtek odpoledne předáme skútry, v pátek si ještě buď zarybaříme na zamrzlém veletoku Jenisej nebo se, v případě zájmu, můžeme podívat do Krasnojarsku. V sobotu už bude pouze transfer na letiště a odlet domů.

Cena této 8 dní dlouhé výpravy je 49.200,- Kč a obsahuje pronájem sněžných skútrů, ubytování, rybaření, cestovní pojištění, povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, povinný příspěvek do Garančního fondu CK, a služby průvodce. V ceně není vízum do Ruské federace a letenka Praha – Krasnojarsk – Praha, ale obojí pro Vás samozřejmě rádi zařídíme.