Připojištění motocyklů

22. 1. – 20. 2. 2022 Patagonií až na konec světa – Ushuaia

Patagonie, jedno z nejúžasnějších a nejrozmanitějších míst naší planety. Místo, kde se každodenní realita života řídí dle zákonů přírody. Drsný kraj, divoká příroda, úžasní lidé a jedno z posledních míst, kam ještě nevkročila lidská touha ničit. Zkrátka ideální místo, které můžete prozkoumat spolu s námi v sedle Vašeho vlastního motocyklu.

Zažijte s námi 4 týdny nezapomenutelných zážitků a uvidíte vše, co Patagonie nabízí, stáda volně žijících lam, tučňáky, tuleně, projedeme se širokými pláněmi, ale i hustým prelesem, nocovat budeme v hotelech, ale i v přírodě pod hvězdnou oblohou, kterou neuvidíte nikde jinde.

Cestou se mimo jiné podíváme k ledovci Perito Moreno, uvidíme Fitz Roy v Národním parku Torres del Paine a zastavíme se i u rezervace tučňáků císařských.

 

Motorky předáme v přístavu San Antonio a ze Santiaga de Chile se po 4 týdnech vrátíme domů.

Pokud vás láká zažít s námi dobrodružství na konci světa, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808, případně si přijďte k nám do Adventure Moto o výpravě popovídat.

Cena této 30 dní dlouhé výpravy je 64.350,- Kč a obsahuje ubytování v hotelech a kempech, cestovní pojištění, povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, povinný příspěvek do Garančního fondu CK a služby průvodce. V ceně není strava, palivo do motorek, přeprava motorky do Jižní Ameriky a zpět, tu pro nás zajišťuje smluvní partner a cena přepravy jednoho motocyklu z Evropy do Chile (San Antonio) a zpět do Evropy je 47.500,- Kč, v ceně také není letenka, kde se ceny liší v závislosti na čase zakoupení, který zbývá do odletu, aktuálně stojí obousměrná letenka Praha – Santiago – Praha cca 23.000,- Kč.

Vzhledem k přepravě motorek námořním kontejnerem, je možné se přihlásit nejpozději 22. 10. 2021!

Těšíme se na společné kilometry