Připojištění motocyklů

10. 9. – 19. 9. 2021 Ukrajina – offroadové Karpaty

Po pěti letech se s námi můžete opět vydat na ryze offroadovou výpravu do ukrajinských Karpat. Tak jako v minulosti, i tentokrát nám bude základnou penzion U Lewa, ze kterého budeme každý den ráno vyrážet vzhůru do hor a na noc se opět vracet.

Tradičně využijeme pro přesun noční autovlak Praha – Košice a sejdeme se tedy až v pátek večer na Hlavním nádraží Praha u nakládkové rampy. Samozřejmě může být pro někoho výhodnější nejet do Prahy, ale sejít se až v sobotu ráno v Košicích. Společně pak vyrazíme z Košic a bude nás čekat 108 km na hranice s Ukrajinou, za hranicemi bude ještě asfalt, ale po pár kilometrech se pustíme do prvního offroadu a který vede přes jedno z mnoha karpatských sedel. Navečer už nás bude čekat Leonid s přichystanou večeří ve svém penzionu.

Další dny pak budeme jezdit po horách, po cestách, které vedou krásnou přírodou, která se začne pomalu vybarvovat přicházejícím podzimem. Samozřejmě nezapomeneme zajet do Koločavy, která proslula jako rodiště hrdiny literárního díla Ivana Olbrachta – Nikoly Šuhaje loupežníka. Po návratu do penzionu se budeme moci klidně každý den prohřát v sauně, věci případně usušit v sušárně a motorky opláchnout tekoucí vodou.

Po dnech plných ježdění, které samozřejmě nebude povinné a kdo bude chtít, může kterýkoli den vynechat a udělat si třeba pěší výlet po okolí, nebo jen odpočívat, se v sobotu dopoledne rozloučíme s Leonidem a jeho ženou Natálkou. Stejnou cestou přes hory se vydáme zpět do Košic, kde večer naložíme motorky na vlak, abychom se v neděli ráno probudili v Praze na Hlavním nádraží.

Cena této 10 dní dlouhé Adventure Moto výpravy je 16.750,- Kč a obsahuje ubytování v pensionu U Lewa, cestovní pojištění, povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, povinný příspěvek do Garančního fondu CK, přípravu tras a služby průvodce. V ceně výpravy není jízdenka na autovlak Praha – Košice – Praha, kterou Vám ale rádi zajistíme.

Počet účastníků je od 3 do 7 + průvodce, tuto Adventure Moto výpravu povede náš nový průvodce Honza Skala, který má s offroadovými cestami bohaté zkušenosti.

Těšíme se na společné zážitky