Připojištění motocyklů

3. 8. – 16. 8. 2020 Okolo Baltu přes Finskou rally na Severní polární kruh

Máte chuť odpočinout si od parného léta a prožít dovolenou na motorce? Napadlo vás někdy udělat si okruh okolo Baltského moře a zároveň se podívat na to, jak jezdí světová špička WRC rally a k tomu ještě zavítat za Severní polární kruh? Pokud ano a máte čas a chuť, vydejte se s námi začátkem srpna na výpravu okolo Baltského moře spojenou s návštěvou Neste Rally Finland 2020, která se tradičně jezdí na šotolině.

Naše cesta povede přes Polsko, které bude jen tranzitní zemí, v Litvě nás už ale bude čekat návštěva muzea vzniklého z bývalé raketové základny sovětské armády, kde v podzemních silech čekaly mezikontinentální balistické rakety připravené zničit svět.

V estonském hlavním městě Tallinnu se podíváme do skvělého námořního muzea, jehož součástí je i venkovní expozice několika zajímavých plavidel a vnitřní interaktivní část. Pak už se v pátek dopoledne přeplavíme trajektem do Finska a až do nedělního dopoledne budeme v dějišti rally tisíce jezer, jak se také někdy finské rally přezdívá. Zde budeme ubytovaní cca. půl hodiny jízdy od Jyväskylä, centra Finské rally.

Celou sobotu budeme věnovat závodům WRC, večer se vrátíme do stejného hotelu a ještě v neděli dopoledne se pojedeme podívat na některou z rychlostních zkoušek. Odpoledne se pak vydáme dále severním směrem k Botnickému zálivu, který je severním zálivem Baltského moře. V této oblasti také překročíme Severní polární kruh, který tvoří pomyslná kružnice na zemském povrchu, která protíná všechna nejjižnější místa na severní polokouli, z nichž lze vidět po 24 hodin Slunce za letního slunovratu, konkrétně se zajedeme podívat do finského Napapiiri. Dále budeme pokračovat na západ, ale švédskou krajinou už pojedeme na jih a k dokončení okruhu kolem Baltu nám bude zbývat ještě Dánsko a samozřejmě Německo. Domů dorazíme po dvou týdnech strávených na motorkách v neděli 16. 8.

Pokud máte zájem se této Adventure výpravy s námi zúčastnit, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808 nebo přijďte k nám do prodejny si o výpravě popovídat.

Cena 14 denní výpravy je 27.340,- Kč a obsahuje ubytování v kempech a hotelech, cestovní pojištění, povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, povinný příspěvek do Garančního fondu CK, pořízení foto a sestříhání videodokumentu z výpravy (video vždy sestříháme i z videí, o které se budou chtít podělit ostatní účastníci), základní balíček Adventuremenu a služby průvodce. V ceně nejsou trajekty Estonsko – Finsko a Dánsko – Německo, jejich aktuální cena činí cca 3 tis Kč a vstupenky na rally, které si koupíme přímo při vstupu do diváckého sektoru. V případě zájmu Vám všechny lodní lístky rádi zajistíme a následně vyúčtujeme skutečnou cenu platnou v den nákupu lístků.

Počet účastníků je od 3 do maximálně 9 motorek + průvodce.

Těšíme se na společné kilometry