Připojištění motocyklů

3. 8. – 12. 8. 2020 Přes Rumunsko do Bulharska za vínem

Pro milovníky dobrého jídla, pití a motorek každoročně pořádáme tematické zájezdy. Po výpravách za toskánským vínem a irskou whiskey, které jsme absolvovali v minulých letech, se v roce 2020 vydáme do Bulharska, jehož oblast Melnik je známa skvělými červenými víny, o nichž se traduje, že patřila mezi nejoblíbenější vína britského premiéra Winstona Churchilla.

Naše výprava začne odjezdem ve pondělí ráno a první noc strávíme na Slovensku, druhý den ráno budeme pokračovat jihovýchodním směrem do Rumunska. V Rumunsku si samozřejmě nenecháme ujít krásnou vysokohorskou silnici 7C, známější pod názvem Transfagaraš, po které se dostaneme na jih Rumunska. Překročením Dunaje se dostaneme do Bulharska, naší cílové země s krásnou krajinou a ještě lepším vínem. Naším cílem bude oblast Melnik, nacházející se na jihu země, která je proslulá svým červeným vínem. Zde si uděláme odpolední volno, které využijeme na prohlídku místního vinařství a ochutnávku jejich produktů.

Bulharsko je motorkáři neoprávněné opomíjená země, i zde projedeme skvělé horské silnici s vynikajícím asfaltem a nespočtem zatáček. Samozřejmě nemůžeme vynechat návštěvu Rilského kláštera, největšího bulharského pravoslavného kláštera založeného již v 10. století a od roku 1983 zapsaného na seznamu UNESCO. Cestou zpět se opět vrátíme do Rumunska a projedeme si i druhou vysokohorskou silnici tedy 67C Transalpinu. Dále pak už budeme pokračovat přes Maďarsko a Slovensko, abychom se po 10 dnech vrátili domu plni zážitků.

Celá výprava je koncipována čistě jako hotelová, není tedy třeba s sebou vozit věci na kempování a vydat se s námi můžete i na silniční motorce, protože se budeme pohybovat pouze po asfaltových silnicích.

 

Cena této 10 dní dlouhé výpravy je 19.350,- Kč a obsahuje ubytování v hotelech, exkurzi spojenou s ochutnávku vín ve vinařství, cestovní pojištění, povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, povinný příspěvek do Garančního fondu CK, pořízení foto a sestříhání videodokumentu z výpravy (video vždy sestříháme i z videí, o které se budou chtít podělit ostatní účastníci) a služby průvodce.

Pokud máte zájem se této Adventure Moto výpravy zúčastnit, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808, případně se u nás zastavte osobně.

Počet účastníků je od 4 do 9 motorek.

Těšíme se na společné kilometry