Připojištění motocyklů

25. 1. – 23. 2. 2020 Patagonií až na konec světa – Ushuaia

Patagonie, jedno z nejúžasnějších a nejrozmanitějších míst naší planety. Místo, kde se každodenní realita života řídí dle zákonů přírody. Drsný kraj, divoká příroda, úžasní lidé a jedno z posledních míst, kam ještě nevkročila lidská touha ničit. Zkrátka ideální místo, které můžete prozkoumat spolu s námi v sedle Vašeho vlastního motocyklu.

Zažijte s námi 4 týdny nezapomenutelných zážitků a uvidíte téměř vše, co Patagonie nabízí. Stáda volně žijících lam, hejna kolibříků, samozřejmě tučňáky a možná i velryby. Rozeklané vrcholy hor, divokou přírodu, aktivní vulkány, nespoutané řeky, ohromující vodopády, křišťálově čisté laguny a hvězdné nebe, které neuvidíte nikde jinde. Vystoupáme na vulkán, uvidíme padat obrovské kusy ledu z Ledovce Perito Moreno, navštívíme opravdový konec světa a ochutnáme slavné Argentinské víno a steaky.

Naše motocykly připlují lodí do Chilského Valparaisa a odtud se vydáme rovnou na jih nádhernou chilskou krajinou.

Během dalších dní budeme prozkoumávat krásy této drsné krajiny. Od zkamenělých lesů, přes kolonie tučňáků až po vysoké hory národního parku Torres del Paine, či majestátnost ledovce Perito Moreno. Cestou si užijeme liduprázdnou krajinu, okusíme opravdu silný vítr a nakonec prozkoumáme opravdový konec světa, který není jen cedule ve městě Ushuaia.

Dále na jih už to nepůjde. Cíl této výpravy je totiž nejjižnější město na světě – Ushuaia. Odtud je to na Antarktidu jen co by kamenem dohodil. Nezbude nám, než se začít vracet zpět na sever abychom se po 4 týdnech ocitli na místě, kde naše dobrodružství začalo, tedy v přístavu Valparaiso. Po předání motorek přejedeme do Santiaga a letadlem se vrátíme domu do Evropy.

Průvodcem na této výpravě Vám bude náš specialista na Jižní Ameriku Vojtěch Lavický nebo majitel CK Petr Hendrich.

Pokud vás láká zažít s námi na svém motocyklu na druhém konci světa toto dobrodružství a přivézt si z výpravy fotky a zážitky na které nikdy nezapomenete, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808, případně si přijďte k nám do Adventure Moto o výpravě popovídat.

Cena této 30 dní dlouhé výpravy je 65.180,- Kč a obsahuje ubytování v hotelech a kempech, cestovní pojištění, povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, povinný příspěvek do Garančního fondu CK, pořízení foto a videodokumentace z výpravy (každý účastník dostane sestříhaný dokument z výpravy), trajekty, výlet k ledovci Perito Moreno, výlet na pozorování tučňáků, vstup a služby průvodce. V ceně není strava, palivo do motorek, přeprava motorky do Jižní Ameriky a zpět, tu pro nás zajišťuje smluvní partner a cena přepravy jednoho motocyklu z Evropy do Valparisa a zpět do Evropy je 45.000,- Kč, v ceně také není letenka, kde se ceny liší v závislosti na čase zakoupení, který zbývá do odletu, aktuálně stojí obousměrná letenka Praha – Santiago – Praha cca 20.000,- Kč.

Vzhledem k přepravě motorek námořním kontejnerem, je možné se přihlásit nejpozději 5. 11. 2019!

Těšíme se na společné kilometry