Připojištění motocyklů

2. 10. – 11. 10. 2020 Podzimní Balkán

Tradiční destinací, do které se s námi můžete každý rok vydat, je Balkán. Letošní výpravu jsme připravili na konec sezóny, kdy již v těchto oblastech nebudou panovat spalující vedra a budeme si moci užít krásné cesty v příjemných teplotách. Pro tuto výpravu jsme vybrali kombinaci asfaltu i šotolin a podíváme se do Bosny a Hercegoviny, ale zavítáme o do Chorvatska, kde si nejenom zajezdíme, ale budeme se moci i vykoupat v teplém Jaderském moři.

A na co se tedy můžete těšit? Naše výprava začne v pátek 2. října a přes Maďarsko a Chorvatsko se dostaneme do Bosny a Hercegoviny, první dva dny tedy budou opět tranzitní. Následující týden si pak budeme užívat krásy Balánu, poznávat opuštěnost vnitrozemí, ale i pohostinnost místních lidí.

V Chorvatsku si naopak užijeme i koupání v létem vyhřátém Jaderském moři. Obě dvě země navíc nabízejí skvělou kuchyni, v Chorvatsku samozřejmě včetně mořských ryb, ale i v Bosně a Hercegovině se vždy skvěle najíme. Cesta zpět domů nám opět zabere dva dny.

Celkově na této výpravě najedeme během 10 dní cca 3.500 km. Jelikož budemena Balkánu spát v kempech a cestou zpět přes Alpy v hotelech, je potřeba mít s sebou stan, spacák a ostatní věci na kempování, s jejichž seznamem nebo pořízením každému rádi pomůžeme.

Cena 10 denní výpravy je 18.360,- Kč a obsahuje ubytování v kempech a hotelu, cestovní pojištění, povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, povinný příspěvek do Garančního fondu CK, mapové podklady, tričko, pořízení foto a videodokumentace z výpravy (každý účastník dostane sestříhaný dokumentem z výpravy), základní balíček Adventuremenu a služby průvodce.

 

Počet účastníků je od 4 do 9 motorek, průvodcem na této Adventure Moto výpravě bude Petr Hendrich, který má s cestováním na motocyklu po Balkánu bohaté zkušenosti.

Pokud máte zájem se této Adventure Moto výpravy s námi zúčastnit, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808, případně se u nás zastavte osobně.

Těšíme se na společnou cestu za dobrodružstvím