Připojištění motocyklů

16. 7. – 25. 7. 2020 Přes Rumunsko do Bulharska za vínem

Pro milovníky dobrého jídla, pití a motorek každoročně pořádáme tematické zájezdy. Po výpravách za toskánským vínem a irskou whiskey, které jsme absolvovali v minulých letech, se v roce 2020 vydáme do Bulharska, jehož oblast Melnik je známa skvělými červenými víny, o nichž se traduje, že patřila mezi nejoblíbenější vína britského premiéra Winstona Churchilla.

Naše výprava začne odjezdem ve čtvrtek ráno a první noc strávíme v Maďarsku, druhý den ráno budeme pokračovat jihovýchodním směrem do Rumunska. V Rumunsku si samozřejmě nenecháme ujít krásnou vysokohorskou silnici 67C, známější pod názvem Transalpina, po které se dostaneme na jih Rumunska. Překročením Dunaje se dostaneme do Bulharska, naší cílové země s krásnou krajinou a ještě lepším vínem. V Bulharsku nemůžeme vynechat návštěvu Rilského kláštera, největšího bulharského pravoslavného kláštera založeného již v 10. století a od roku 1983 zapsaného na seznamu UNESCO.

Naším cílem bude oblast Melnik, nacházející se na jihu země, která je proslulá svým červeným vínem. Zde si uděláme den volna, který využijeme na prohlídku místního vinařství a ochutnávku jejich vín a dobrého jídla. Pro  cestu zpět využijeme kratší trasu přes Srbsko a Maďarsko, abychom se po 10 dnes vrátili domu plni zážitků.

Celá výprava je koncipována čistě jako hotelová, není tedy třeba s sebou vozit věci na kempování a vydat se s námi můžete i na silniční motorce, protože se budeme pohybovat pouze po asfaltových silnicích.

Cena této 10 dní dlouhé výpravy je 19.350,- Kč a obsahuje ubytování v hotelech, exkurzi spojenou s ochutnávku vín ve vinařství, cestovní pojištění, povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, povinný příspěvek do Garančního fondu CK, pořízení foto a sestříhání videodokumentu z výpravy (video vždy sestříháme i z videí, o které se budou chtít podělit ostatní účastníci) a služby průvodce.

 

Pokud máte zájem se této Adventure Moto výpravy zúčastnit, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808, případně se u nás zastavte osobně.

Počet účastníků je od 4 do 9 motorek.

Těšíme se na společné kilometry