Připojištění motocyklů

1. 2. – 16. 2. 2020 Uganda – Africká perla na rovníku v období sucha

Pokud máte chuť zažít na motorce něco opravdu výjimečného, vydejte se s námi na 16 dní dlouhou výpravu po středoafrické zemi Ugandě.

Na motorkách budeme projíždět Národními parky a pozorovat zvířata přímo v jejich přirozeném prostředí, ochutnáme nepřeberné množství tropického ovoce a podíváme se i k vodopádům na Nilu.

Naše cesta začne odletem v sobotu 1. 2. 2020 z Prahy a přes jeden přestup v Amsterodamu se dostaneme na mezinárodní letiště Entebbe, které leží nedaleko hlavního města Ugandy Kampaly. Cesta z Evropy do Afriky nám zabere celý den, po příletu se ubytujeme v nedalelkém hotelu, následující den si přebereme motorky a hned vyrazíme vstříc africkému dobrodružství.

Trasa naší výpravy nás zavede k nádherným vodopádům Murchison na řece Nil, které se nacházejí ve stejnojmenném Národním parku. Nahlédneme také do Národního parku Rwenzori, jehož vrcholky sahají do nadmořské výšky přes 5.000 metrů a jsou pokryty ledovcem.

Samozřejmě se zastavíme přímo na rovníku a vychutnáme si pocit, jaké je to stát s jednou nohou na severní a druhou na jižní polokouli… A v této oblasti nás bude ještě čekat Queen Elizabeth National Park.

 

Po celou dobu budeme projíždět nádhernou tropickou krajinou, budeme jezdit jak po asfaltovaných cestách, tak i po krásných hliněných, které nenajdete nikde jinde, než v tropické Africe. Denní nájezdy budou okolo 200 km, takže bude dostatek času na fotografování a kochání se exotickou přírodou a krajinou.

Průvodcem na této výpravě bude Martin Magnusek, náš specialista na Afriku.

Pokud máte chuť vyrazit uprostřed zimy za teplem do Afriky a ještě si u toho zajezdit na motorkách, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808, případně si přijďte k nám do Adventure Moto o výpravě popovídat.

Cena této 16 dní dlouhé výpravy je 53.250,- Kč a obsahuje pronájem motorek, ubytování v hotelech a resortech v Národních parcích, cestovní pojištění, povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, povinný příspěvek do Garančního fondu CK, pořízení foto a videodokumentace z výpravy (každý účastník dostane sestříhaný dokument z výpravy), tričko, vízum do Ugandy a služby průvodce. V ceně není letenka Praha – Entebbe – Praha (aktuální cena je cca 16.500,- Kč) a vstupy do Národních parků (aktuálně 2 x 40 USD).

Těšíme se na společné kilometry