Připojištění motocyklů

7. 9. – 15. 9. 2019 Nejkrásnější alpské silnice

Na konec sezóny jsme připravili výpravu, na které si s námi projedete ty nejkrásnější horské silnice Alp, během 9 dní se podíváme do Rakouska, Itálie a Slovinska. Všechny noci budeme spát penzionech a hotelech, takže se každý může vydat jen na lehko a užít si zatáčky…

Vyrážet budeme v sobotu 7. září a první den bude tranzitní, přes hraniční přechod Dolní Dvořiště vjedeme do Rakouska, kterým budeme pokračovat dále na jih. Od druhého dne nás budou čekat horské silnice, samozřejmě i denní nájezdy budou menší. Postupně se budeme posouvat zhruba ve směru hodinových ručiček, tedy z Rakouska do Slovinska.

Ve Slovinsku nemůžeme vynechat tzv. Ruskou cestu, silnici s 50 serpentinami, kterou stavěli ruští váleční zajatci napříč Julskými Alpami v průběhu první světové války. A na severu Itálie samozřejmě nezapomeneme na jeden z nejkrásnějších horských okruhů Sella Ronda, je to šedesátikilometrový okruh, který hned ve třech průsmycích překonává nadmořskou výšku 2.000 metrů.

V Itálii samozřejmě nemůžeme vynechat nejvyšší průsmyk Passo Stelvio a když už tam budeme, zajedeme i na Passo del Gavia, mimo známé horské silnice nás samozřejmě čeká i mnoho méně známých, ale o to zajímavějších cest. Zpět domu se dostaneme opět přes Rakousko a Německo tak, abychom byli v neděli večer všichni doma, plni zážitků a těšili se na další cesty.

Pokud máte zájem se této Adventure výpravy s námi zúčastnit, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808 nebo přijďte k nám do prodejny si o výpravě popovídat.

Cena této devítidenní Adventure Moto výpravy je 21.640,- Kč a obsahuje ubytování v hotelech, cestovní pojištění, pojištění proti úpadku CK, povinný příspěvek do Garančního fondu CK, služby průvodce, pořízení foto a videodokumentace z výpravy (každý účastník po návratu dostane sestříhaný videodokument a fotky), tričko a základní balíček AdventureMenu.

Počet účastníků je od 4 do 9 motorek, tuto Adventure Moto výpravu povede náš průvodce Zdeněk Šubrt, specialista na alpské horské silnice.

Těšíme se na společné kilometry