Připojištění motocyklů

7. 7. – 20. 7. 2019 Na irskou whiskey přes invazní pláže Normandie

Máte chuť odpočinout si od vysokých letních teplot, poznat krásu věčně zeleného ostrova, jehož dějiny jsou lemovány bojem za nezávislost na sousední Anglii anebo si projít pravou irskou palírnu spojenou s ochutnávkou a přitom se dozvědět, jaký je rozdíl mezi whisky a whiskey?

Pokud ano, vydejte se s námi na dva týdny a 4,5 tis kilometrů dlouhou výpravu na nejzápadnější výspu Starého kontinentu. Naše cesta povede přes Německo, Belgii a invazní pláže v Normandii do přístavu Cherbourgh. Trajektem se během 17 hodin dostaneme do irského přístavu Rosslare, kde začne náš okruh touto ostrovní zemí. Během pěti dní navštívíme mnoho zajímavých míst, například se podíváme do krásného přístavního města Galway vyhlášeného svými barevnými domy.

Výlet do historie Irska nás zavede také do Brú na Bóinne, do místa, kde se nachází několik hrobek z neolitického období a které je od roku 1993 zařazeno na seznam UNESCO. A takovým výletem do historie, byť mnohem mladší, bude i návštěva palírny Tullamore D.E.W., kde se v průběhu exkurze podíváme jak tato světoznámá whiskey vzniká a samozřejmě ji budeme moci i ochutnávat.

Na cestu zpět na Starý kontinent se vydáme opět z přístavu Rosslare. Francii tentokrát budeme projíždět její střední částí tak, abychom se cestou zpět ještě podívali do jiných měst, např. Saint Lô nebo Auxerre. Poslední noc strávíme už v Německu a v sobotu 20. července odpoledne přijedeme zpět do Prahy.

Cena 14 denní výpravy je 31.350,- Kč a obsahuje ubytování v hotelech, exkurzi a ochutnávku v Tullamore D.E.W., cestovní pojištění, povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, povinný příspěvek do Garančního fondu CK, mapové podklady, pořízení foto a videodokumentace z výpravy (každý účastník dostane sestříhaný dokumentem z výpravy), tričko, základní balíček Adventuremenu a služby průvodce. V ceně není trajekt Cherbourg – Rosslare – Cherbourg, aktuální cena zpátečního lodního lístku je cca 270 EUR, v případě zájmu Vám jízdenky rádi zajistíme.

 

 

Všechny noci spíme v pěkných čistých hotelech ve dvoulůžkových pokojích, v případě zájmu o jednolůžkový pokoj  bude doplatek ve výši rozdílu lůžka ve dvoulůžkovém pokoji a cenou jednolůžkového pokoje.

 

Pokud máte zájem se této Adventure výpravy zúčastnit, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808 nebo přijďte k nám do prodejny si o výpravě popovídat.

 

Počet účastníků je od 4 do 9 motorek, tuto Adventure Moto výpravu povede náš průvodce Zdeněk Šubrt, který má s cestováním na motocyklu do různých zemí světa bohaté zkušenosti.

Těšíme se na společné kilometry