Připojištění motocyklů

26. 9. – 6. 10. 2019 Bosna a Chorvatsko – nejenom po šotolině

Tradiční destinací, do které se s námi můžete každý rok vydat, je Balkán. Letošní výpravu jsme připravili na konec září, kdy již v těchto oblastech nebudou panovat spalující vedra a budeme si moci užít krásné cesty v příjemných teplotách. Pro tuto výpravu jsme vybrali kombinaci asfaltu i šotolin a podíváme se do Bosny a Hercegoviny, ale zavítáme o do Chorvatska, kde si nejenom zajezdíme, ale budeme se moci i vykoupat v teplém Jaderském moři.

Díky spolupráci s Michalem Pertlíčkem, autorem publikací OFFROAD|guide, máme připraveny i šotolinové cesty, které nebyly nikde publikovány a to právě proto, aby zůstaly krásné díky své opuštěnosti… Samozřejmě navštívíme i chorvatské ostrovy mezi kterými funguje trajektová doprava.

A na co se tedy můžete těšit? Naše výprava začne ve čtvrtek 26. září a přes Rakousko a Slovinsko se dostaneme do Chorvatska, první dva dny tedy budou opět tranzitní, budeme využívat i dálnice abychom prvních tisíc kilometrů zvládli za dva dny. Následující týden si pak budeme užívat krás Bosny a Hercegoviny, poznávat opuštěnost vnitrozemí, ale i pohostinnost místních lidí, v Chorvatsku si naopak užijeme i koupání v létem vyhřátém Jaderském moři. Obě dvě země navíc nabízejí skvělou kuchyni, v Chorvatsku samozřejmě včetně mořských ryb, ale i v Bosně a Hercegovině se vždy skvěle najíme. Cesta zpět domů nám opět zabere dva dny.

Celkově na této výpravě najedeme během 11 dní cca 3.500 km. Jelikož budeme všechny noci spát v kempech, je potřeba mít s sebou stan, spacák a ostatní věci na kempování, s jejichž seznamem nebo pořízením každému rádi pomůžeme.

Cena 11 denní výpravy je 18.360,- Kč a obsahuje ubytování v kempech, cestovní pojištění, povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, povinný příspěvek do Garančního fondu CK, mapové podklady, tričko, pořízení foto a videodokumentace z výpravy (každý účastník dostane sestříhaný dokumentem z výpravy), základní balíček Adventuremenu a služby průvodce.

Počet účastníků je od 4 do 9 motorek, průvodcem na této Adventure Moto výpravě bude Petr Hendrich, který má s cestováním na motocyklu po Balkánu bohaté zkušenosti.

Pokud máte zájem se této Adventure Moto výpravy s námi zúčastnit, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808 nebo přijďte k nám do prodejny si o výpravě popovídat.

Těšíme se na společnou cestu za dobrodružstvím