Připojištění motocyklů

18. 1. – 3. 2. 2019 Uganda – Africká perla na rovníku

Pokud máte chuť zažít na motorce něco opravdu výjimečného, vydejte se s námi na 17 dní dlouhou výpravu po středoafrické zemi UganděNa vypůjčených motorkách budeme projíždět národními parky a pozorovat zvířata přímo v jejich přirozeném prostředí, ochutnáme nepřeberné množství tropického ovoce a podíváme se i k pramenu Nilu.

Naše cesta začne odletem v pátek 18. 1. 2019 z Prahy, přes jeden přestup se dostaneme na mezinárodní letiště Entebbe, které leží nedaleko hlavního města Ugandy, Kampaly. Cesta z Evropy do Afriky nám zabere celý den, po příletu se ubytujeme a následující den bude vyhrazen odpočinku po letu, pěší prohlídce okolí a nasátí africké atmosféry. V neděli si už přebereme motocykly a vyrazíme za skutečným dobrodružstvím.

Během našeho putování navštívíme nejenom Viktoriino jezero, kde se nachází pramen Nilu, byť míst, kde pramení tato druhá nejdelší řeka na Zemi, se uvádí hned několik, ale projedeme také nádherné Mlžné hory, v Národním parku Murchison falls dokonce přenocujeme a kdo bude mít zájem, bude se moci pěšky vydat pozorovat horské gorily v Národním parku Bwindi Impenetrable National Park.

Samozřejmě se zastavíme přímo na rovníku a vychutnáme si pocit, jaké je to stát s jednou nohou na severní a druhou na jižní polokouli… A v této oblasti nás bude ještě čekat Queen Elizabeth National Park.

Po celou dobu budeme projíždět nádhernou tropickou krajinou, budeme jezdit jak po asfaltovaných cestách, tak i po krásných hliněných, které nenajdete nikde jinde, než v tropické Africe. Denní nájezdy budou okolo 200 km, takže bude dostatek času na fotografování a kochání se exotickou přírodou a krajinou.

Průvodcem na této výpravě nám bude Martin Magnusek, náš specialista na Černý kontinent.

Pokud máte chuť vyrazit uprostřed zimy za teplem do Afriky a ještě si u toho zajezdit na motorkách, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808, případně si přijďte k nám do Adventure Moto o výpravě popovídat.

Cena této 17 dní dlouhé výpravy je 53.600,- Kč a obsahuje pronájem motorek, ubytování v hotelech a kempech, cestovní pojištění, povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, povinný příspěvek do Garančního fondu CK, pořízení foto a videodokumentace z výpravy (každý účastník dostane sestříhaný dokument z výpravy) a služby průvodce. V ceně není vízum do Ugandy, letenka Praha – Entebbe – Praha (aktuální cena je cca 18.000,- Kč) a vstupy do národních parků.

Těšíme se na společné kilometry