Připojištění motocyklů

10. 6. – 21. 6. 2019 Přes Pyreneje na MotoGP Katalánska

Zažili jste někdy na vlastní kůži atmosféru Velké ceny MotoGP a co víc, v horkokrevném Katalánsku? Velká cena Katalánska se jezdí na 4.727 m dlouhém okruhu Circuit de Catalunya v Montmeló a závodníci musí absolvovat 25 kol. Traťový rekord v hodnotě 1´42,182 drží od roku 2014 Marc Márquez, stávající mistr světa pro kterého je tato trať domovským okruhem, dá se tedy očekávat velký počet jeho fanoušků a žhavá atmosféra.

Jelikož Velká cena se jede 3. červnový víkend, budeme z Prahy vyrážet v pondělí 10. 6. ráno, během dne se cestou posbíráme a na večer už máme zamluvený hotel v německém Ulmu. Cesta na Velkou cenu samozřejmě nebude jen rychlý tranzit, navštívíme pár zajímavých míst, jako např. Oradour-sur-Glane, francouzská vesnice vypálená Němci během války nebo skvělé automobilové muzeum ve francouszském městě Mulhouse. Budou nás také čekat Pyreneje, vyjedeme si na Col du Tourmalet a přes další horské silnice se dostaneme do Andory. Z Andory už to bude jen kousek do dějiště Velké ceny, tam dorazíme v sobotu okolo oběda, dojedeme se podívat na okruh a ubytujeme se ve 20 km vzdáleném hotelu.

V neděli nás bude čekat den volna, který celý strávíme na závodním okruhu, večer se přesuneme do stejného hotelu a v pondělí ráno se vydáme na cestu zpět. Abychom se nevraceli po stejné trase, pojedeme jihem Francie do Itálie. Ve Francii projedeme jednu z nejvýše položených horských silnic, její označení je D64 a leží v Přímořských Alpách. Silnice stoupá až do výšky 2.715 m n. m., ale odbočkou na silnici okolo Cime de la Bonette se dá dostat až do výšky 2.802 m n. m., tedy výš než je slavný průsmyk Stelvio. Přes Itálii a švýcarské horské středisko Svatý Mořic dojedeme do Rakouska a to už budeme skoro doma.

Pokud máte chuť, čas a náladu vidět jak jezdí ti nejlepší z nejlepších a u toho si ještě užít dovolenou na své motorce, vydejte se s námi na 12 denní motodovolenou. Pojedeme výhradně po asfaltových silnicích a všechny noci spíme v hotelu, takže se s námi můžete vydat na jakékoli motorce a nemusíte s sebou brát žádné věci na kempování.

 

Cena 12 denní výpravy je 26.880,- Kč a obsahuje ubytování v hotelech, cestovní pojištění, povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, povinný příspěvek do Garančního fondu CK, pořízení foto a videodokumentace z výpravy (každý účastník dostane sestříhaný dokumentem z výpravy), základní balíček Adventuremenu a služby průvodce. V ceně není vstupenka na Velkou cenu Katalánska.

 

Pokud máte zájem se této Adventure výpravy zúčastnit, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808 nebo přijďte k nám do prodejny si o výpravě popovídat.

Počet účastníků je od 4 do 9 motorek, tuto Adventure Moto výpravu povede náš průvodce Zdeněk Šubrt, který má s cestováním na motocyklu do různých zemí světa bohaté zkušenosti.

Těšíme se na společné kilometry