Připojištění motocyklů

26. 5. - 3. 6. Přes Alpy na víno do Toskánska

Na konec května jsme připravili výpravu, na které si užijete krásné horské silnice, skvělou italskou kuchyni a samozřejmě víno. Navštívíme jednu z nejkrásnějších oblastí Itálie, Toskánko a mimo jiné, se zajedeme podívat i Maranella, do muzea Ferrari. Na tuto devět dní trvající cestu se můžete vydat jen s tím nejnutnějším, všechny noci totiž budeme spát v hotelu, takže stany nechte doma.

První den bude čistě tranzitní, pro přejezd Německa a Rakouska využijeme dálnici, ale v dalších dnech už zvolníme tempo a budeme si užívat krásné horské silnice. Na jižních svazích Alp projedeme nádherný okruh Sella Ronda, který se řadí mezi to nejlepší, co si v Alpách na motorce můžete projet. Sella Ronda je šedesátikilometrový okruh, který hned ve třech průsmycích překonává nadmořskou výšku 2.000 metrů.

Z Alp se přesuneme do Toskánska, do oblasti vyhlášen vynikající kuchyní a červeným vínem, ale také svojí historií, těšit se můžete například na městečko ze 6. století Radda in Chianti, nebo San Gimignano zapsané na seznamu UNESCO. A to už budeme přímo v srdci Toskánska, v regionu Chianti, jehož temně rudé víno s vůní třešní je nezaměnitelné.

Cestou zpět zavítáme do Maranella, které je rodištěm vozů Ferrari a navštívíme muzeum této značky, která se pyšní patnácti tituly mistra světa F1 v kategorii jezdců a šestnácti v kategorii konstruktérů.

Cestou zpět ještě přespíme na Brenneru a poslední den bude opět tranzitní a využijeme rakouské a německé dálnice pro rychlý přesun domu.

 

Celkově najedeme pouze 3,3 tis km, takže budeme mít dost času na to vychutnat si krajinu, zastavit se na kávu a užít si slunnou Itálii.

 

Pokud máte zájem se této Adventure výpravy s námi zúčastnit, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808 nebo přijďte k nám do prodejny si o výpravě popovídat.

 

Cena této devítidenní Adventure Moto výpravy je 22.460,- Kč a obsahuje ubytování v hotelech, ochutnávku vín v regionu Chianty, cestovní pojištění, pojištění proti úpadku CK, služby průvodce, pořízení foto a videodokumentace z výpravy (každý účastník po návratu dostane sestříhaný videodokument fotkami) a základní balíček AdventureMenu.

Těšíme se na vás