Připojištění motocyklů

23. 7. – 2. 8. 2018 Okolo Baltu na Finskou rally

Máte chuť odpočinout si od parného léta, prožít dovolenou na motorce a ještě se podívat na to, jak jezdí světová špička WRC rally? Pak se s námi vydejte na přelomu července a srpna na výpravu okolo Baltského moře spojenou s návštěvou Neste Rally Finland 2018.

Abychom pohodlně stihli nejzajímavější část rally, kterou jsou bezesporu rychlostní zkoušky, které se ve Finsku tradičně jezdí na šotolinových cestách, budeme vyrážet netradičně v pondělí. Naše cesta povede přes Polsko, které bude jen tranzitní zemí, v Litvě nás už ale bude čekat návštěva muzea vzniklého z bývalé raketové základny sovětské armády, kde v podzemních silech čekaly mezikontinentální balistické rakety připravené zničit svět.

V estonském hlavním městě Tallinnu se podíváme do skvělého námořního muzea, jehož součástí je i venkovní expozice několika zajímavých plavidel a vnitřní interaktivní část. Pak už se v pátek dopoledne přeplavíme trajektem do Finska a až do nedělního dopoledne budeme v dějišti rally tisíce jezer, jak se také někdy finské rally přezdívá. Zde budeme spát dvě noci ve velké, prostorné chatě s krbem, vzálené cca hodinu jízdy od Jyväskylä, centra Finské rally.

Nočním trajektem z Finska se dostaneme do Švédska a budeme dál pokračovat v cestě okolo Baltu nádhernou švédskou přírodou. Třetí, a poslední, plavba trajektem bude ze švédského Trelleborgu do německého Rostocku. Po připlutí do Německa budeme dále pokračovat podél Baltu až na největší německý ostrov Rujána, jehož písečné pláže jsou vyhlášené. Památkou na temné období první poloviny 20. století, je na pobřeží dodnes stojící betonový, téměř 4 km dlouhý komplex budov, zbudovaný v letech 1936 – 1939 jako  rekreační středisko pro zasloužilé pracovníky nacistického Německa. Od moře se už vydáme na jih, abychom ve čtvrtek 3. srpna večer dorazili domu.

Pokud máte zájem se této Adventure výpravy s námi zúčastnit, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808 nebo přijďte k nám do prodejny si o výpravě popovídat.

 

Cena 11 denní výpravy je 19.880,- Kč a obsahuje ubytování v perfektně vybavených kempech, cestovní pojištění, povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, mapové podklady, pořízení foto a videodokumentace z výpravy (každý účastník dostane sestříhaný dokument z výpravy), základní balíček Adventuremenu a služby průvodce. V ceně nejsou trajekty Estonsko – Finsko, Finsko – Švédsko a Švédsko – Německo, jejich aktuální cena činí cca 5 tis Kč, v případě zájmu Vám všechny lodní lístky rádi zajistíme a následně vyúčtujeme skutečnou cenu platnou v den nákupu lístků.

 

Těšíme se na společné kilometry