Připojištění motocyklů

18. 8. – 26. 8. 2018 To nejlepší z Alp – Rakousko, Slovinsko, Itálie

Na konec letních prázdnin jsme připravili výpravu, na které si s námi projedete ty nejkrásnější horské silnice Alp, během 9 dní se podíváme do Rakouska, Itálie a Slovinska. Všechny noci budeme spát penzionech a hotelech, takže se každý může vydat jen na lehko a užít si zatáčky…

Vyrážet budeme v sobotu 18. srpna bude tranzitní, přes hraniční přechod Dolní Dvořiště vjedeme do Rakouska a budeme pokračovat dále na jih. Od druhého dne nás budou čekat horské silnice, samozřejmě i denní nájezdy budou menší. Postupně se budeme posouvat zhruba ve směru hodinových ručiček, tedy z Rakouska do Slovinska.

Ve Slovinsku nemůžeme vynechat tzv. Ruskou cestu, silnici s 50 serpentinami, kterou stavěli ruští váleční zajatci napříč Julskými Alpami v průběhu první světové války. A na severu Itálie samozřejmě nezapomeneme na jeden z nejkrásnějších horských okruhů Sella Ronda, je to šedesátikilometrový okruh, který hned ve třech průsmycích překonává nadmořskou výšku 2.000 metrů.

 

V Itálii samozřejmě nemůžeme vynechat nejvyšší průsmyk Passo Stelvio a když už tam budeme, zajedeme i na Passo del Gavia, mimo známé horské silnice nás samozřejmě čeká i mnoho méně známých, ale o to zajímavějších cest. Zpět domu se dostaneme opět přes Rakousko a Německo tak, abychom byli v neděli večer všichni doma, plni zážitků a těšili se na další cesty.

Pokud máte zájem se této Adventure výpravy s námi zúčastnit, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808 nebo přijďte k nám do prodejny si o výpravě popovídat.

Cena této devítidenní Adventure Moto výpravy je 21.640,- Kč a obsahuje ubytování v hotelech, cestovní pojištění, pojištění proti úpadku CK, služby průvodce, pořízení foto a videodokumentace z výpravy (každý účastník po návratu dostane sestříhaný videodokument fotkami) a základní balíček AdventureMenu.

Těšíme se na společné kilometry